Akademicki rozkład jazdy 13.11

Filed in NCAA 0 comments

Czas na czwarty dzień sezonu. Zobaczmy wspólnie co ciekawego czeka nas w poniedziałkowe popołudnie i noc w lidze NCAA.

W sesji popołudniowej dwa ciekawe mecze.

18.00 Noth Carolina Central – Evansville
18.00 Jacksonville State -Richmond

W nocy zdecydowanie ciekawiej i intensywniej.

00.30 Minnesota – Providence
00.30 Eastern Kentucky – Providence
01.00 Gardner-Webb – Florida
01.00 Western Carolina – Cincinatti
01.00 Mount St. Mary’s – Notre Dame
01.00 Montana – Pittsburgh
01.00 Austin Peay – Virginia
01.00 Central Michigan – Michigan
01.00 New Orleans – Oakland
01.00 North Florida – VCU
01.00 Albany – Boston University
01.00 Pennsylwania – La Salle
01.00 Florida Gulf Coast – Siena

01.30 Belmont – Vanderbilt
02.00 St. Peter’s – Northwestern
02.00 Texas A&M CC – Baylor
02.00 North Texas – Nebraska
02.00 Western Michigan – South Carolina
02.00 Milwaukee – Iowa State

02.30 Raider – Xavier
03.00 Charleston – Wichita State
03.00 Wagner – Missouri
03.00 Praire View A&M – Oregon
03.00 Mississippi Valley State – Utah
03.00 Tennessee Tech – TCU

04.00 New Mexico – Saint Mary’s
05.00 North Dakota State – USC
05.00 Wyoming – Oregon State

05.30 Rhode Island – Nevada
06.00 Troy – Hawai’i

Posted by wojgrudzien   @   13 listopada 2017 0 comments

0 Comments

No comments yet. Be the first to leave a comment !
Leave a Comment

Previous Post
«
Next Post
»
© 2011 - 2013 College Hoops
Powered by Wordpress
PolkaDot designed by ZENVERSE
stacja gazowa - kody kreskowe