Polub nas na facebooku:    
13 listopada piąty maraton z NCAA

Do rozpoczęcia sezonu pozostały jeszcze ponad trzy miesiące, jednak z każdym kolejnym tygodniem napływają do nas coraz ciekawsze informacje. Wiemy już, że 9 listopada po raz drugi zostanie rozegrany mecz na zacumowanym lotniskowcu. Tym razem będzie to USS Midway Museum, na którym zmierzą się drużyny San Diego State i Syracuse. Tego samego dnia także po raz pierwszy w historii NCAA spotkanie sezonu zasadniczego odbędzie się w Amerykańskiej Bazie Wojskowej poza granicami USA. Mecz będzie miał miejsce w Ramstein Air Base w Niemczech, a wezmą w nim udział zespoły Michigan State i Connecticut*. 13 listopada zaś piąty raz z rzędu odbędzie się maraton z koszykówką uniwersytecką.

Wszystkie te wydarzenia będzie można zobaczyć w stacjach ESPN, a także w internecie na płatnej platformie ESPN Player. I właśnie dziś The Worldwide Leader In Sports na swojej stronie zamieścił spis spotkań, które zostaną pokazane na głównym kanale ESPN podczas College Hoops Tip-Off Marathon. Naturalnie meczy będzie znacznie więcej, bo do „obsadzenia” pozostają jeszcze ESPN2, ESPNU, a nawet internetowa ESPN3 (w Europie ESPN Player), ale o tym zostaniemy poinformowani w przyszłości. W tej chwili wiemy o 11 pojedynkach:

6:00 – West Virginia at Gonzaga
8:00 -Davidson at New Mexico
10:00 – Houston Baptist at Hawaii
12:00 – Stony Brook at Rider
14:00 – Northern Illinois at Valparaiso
16:00 – Harvard at Massachusetts
18:00 – Temple at Kent State
20:00 – Detroit at St. John’s
22:00 – Butler at Xavier
0:00 – Michigan State vs. Kansas
2:00 – Duke vs. Kentucky

Godziny rozpoczęcia spotkań według czasu polskiego, jednak od razu zaznaczam, że mogłem się pomylić. Pozwoliłem także sobie pogrubić najciekawsze mecze i jak łatwo można zauważyć maraton rozpocznie się od prawdopodobnego debiutu Przemka Karnowskiego w NCAA.

Czas najwyższy zacząć odliczanie do startu sezonu.

*Jeśli komuś przyszedł na myśl wyjazd na to spotkanie, to od razu uprzedzam, że otrzymanie biletów będzie praktycznie niemożliwe.

Kosi
11.07.2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl