Polub nas na facebooku:    
13 listopada piąty maraton z NCAA

Do rozpoczęcia sezonu pozostały jeszcze ponad trzy miesiące, jednak z każdym kolejnym tygodniem napływają do nas coraz ciekawsze informacje. Wiemy już, że 9 listopada po raz drugi zostanie rozegrany mecz na zacumowanym lotniskowcu. Tym razem będzie to USS Midway Museum, na którym zmierzą się drużyny San Diego State i Syracuse. Tego samego dnia także po raz pierwszy w historii NCAA spotkanie sezonu zasadniczego odbędzie się w Amerykańskiej Bazie Wojskowej poza granicami USA. Mecz będzie miał miejsce w Ramstein Air Base w Niemczech, a wezmą w nim udział zespoły Michigan State i Connecticut*. 13 listopada zaś piąty raz z rzędu odbędzie się maraton z koszykówką uniwersytecką.

Wszystkie te wydarzenia będzie można zobaczyć w stacjach ESPN, a także w internecie na płatnej platformie ESPN Player. I właśnie dziś The Worldwide Leader In Sports na swojej stronie zamieścił spis spotkań, które zostaną pokazane na głównym kanale ESPN podczas College Hoops Tip-Off Marathon. Naturalnie meczy będzie znacznie więcej, bo do „obsadzenia” pozostają jeszcze ESPN2, ESPNU, a nawet internetowa ESPN3 (w Europie ESPN Player), ale o tym zostaniemy poinformowani w przyszłości. W tej chwili wiemy o 11 pojedynkach:

6:00 – West Virginia at Gonzaga
8:00 -Davidson at New Mexico
10:00 – Houston Baptist at Hawaii
12:00 – Stony Brook at Rider
14:00 – Northern Illinois at Valparaiso
16:00 – Harvard at Massachusetts
18:00 – Temple at Kent State
20:00 – Detroit at St. John’s
22:00 – Butler at Xavier
0:00 – Michigan State vs. Kansas
2:00 – Duke vs. Kentucky

Godziny rozpoczęcia spotkań według czasu polskiego, jednak od razu zaznaczam, że mogłem się pomylić. Pozwoliłem także sobie pogrubić najciekawsze mecze i jak łatwo można zauważyć maraton rozpocznie się od prawdopodobnego debiutu Przemka Karnowskiego w NCAA.

Czas najwyższy zacząć odliczanie do startu sezonu.

*Jeśli komuś przyszedł na myśl wyjazd na to spotkanie, to od razu uprzedzam, że otrzymanie biletów będzie praktycznie niemożliwe.

Kosi
11.07.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl