Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 20-27.12

Wkraczamy w świąteczny tydzień z NCAA! NCAA powoli hamuje przed świętami. Wtorek i środa to największe zgrupowanie spotkań. W sobotę starcie Kentucky kontra Louisville. Poza tym spokojniejszy tydzień. 

Poniedziałek 21.12
20.00 Charleston Southern – Florida State
01.00 Eastern Kentucky – West Virginia
01.00 Sacred Heart – Northwestern
01.00 Appalachian State – North Carolina
01.00 Providence – Massechusetts
01.00 Youngstown State – Notre Dame
01.00 Chicago State – Marquette
03.00 Oregon – Alabama
03.00 Pepperdine – Gonzaga
Wtorek 22.12

22.00 Troy – Ole Miss
23.00 La Salle – Miami
23.00 BYU – Harvard
00.00 Clemson – Georgia
00.00 Kennesaw State – Indiana
01.00 Iowa State – Cincinatti
01.00 Xavier – Wake Forest
01.00 UNC Greensboro – NC State
01.00 Miami (OH) – Dayton
01.00 Buffalo – VCU
01.00 Jacksonville – Florida
01.00 Delaware – Villanova
01.00 Michigan State – Oakland
01.00 Montana State – Syracuse
02.00 Vanderbilt – Purdue
02.00 Nevada – Wichita State
02.00 American – LSU
02.00 Kent State – SMU
02.00 Abilene Christian – Drake
02.30 Southern Utah – Butler
02.30 Tennessee Tech – Iowa
03.00 Long Beach State – Arizona
03.00 Delaware State – Utah
03.00 Mercer – Ohio State
03.00 George Washington- De Paul
03.00 California – Virginia
03.00 UMKC – Louisville
04.00 South Dakota – UNLV
05.00 San Diego State – Kansas
05.00 Mc Neese State – UCLA
05.00 Oklahoma – Washington State
07.30 Northern Iowa – Hawaii
Środa 23.12
18.30 Central Connecticut – Connecticut
00.00 Monmouth – Cornell
01.00 Bryant – Michigan
01.00 Utah Valley – Louisville
02.00 Northern Colorado – Mississippi State
02.00 New Mexico State – Baylor
03.00 Loyola Marymount – Gonzaga
03.00 Green Bay – Wisconsin
Czwartek 24.12
DZIEŃ WOLNY 
Piątek  25.12

DZIEŃ WOLNY 
Sobota 26.12 
18.00 Louisville – Kentucky
Niedziela 27.12
20.00 Presbyterian College – Marquette
20.00 Texas Southern – Syracuse
22.00 Marshall – Maryland
00.00 South Carolina State – Ohio State

wojgrudzien
21.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl