Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 30.11-6.12.

Kolejny tydzień za nami. Poznaliśmy zwycięzców kilku turniejów wczesnego sezonu m.in. Battle 4 Atlantis czy Wooden Legacy. Ten tydzień upłynie z kolei pod znakiem rywalizacji Big Ten z ACC. Troche mniej spotkań z udziałem naszych rodaków bo przez cały tydzień będzie ich tylko sześć. Wszyscy z nich zagrają w sobotę wczesnym wieczorem. W środę Filip Nowicki zagra z UConn Huskies. Cały terminarz poniżej!

Poniedziałek 30.11
01.00 Wake Forest – Rutgers
01.00 Illinois State – Kentucky
01.00 LSU – Charleston
01.00 Alcorn State – Indiana
02.00 Fresno State – Oregon
03.00 Clemson – Minnesota
04.00 Holy Names – Nevada
Wtorek 1.12
01.00 Michigan – North Carolina State
01.00 Saint Joseph – Villanova
01.00 Richmond – Florida
01.00 Maryland-Eastern Shore – Georgetown
01.30 Virginia – Ohio State
02.00 Loyola (MD) – Kansas
02.00 North Dakota State – Iowa State
02.00 UT-Arlington – Texas
03.00 Purdue – Pittsburgh
03.00 Miami – Nebraska
03.00 Louisiana Tech – Memphis
03.30 Maryland – North Carolina
04.00 Seattle – California
04.30 San Diego State – Long Beach State
Środa 2.12
01.00 Sacred Heart – Connecticut
01.00 Butler – Cincinnatti
01.00 Seton Hall – George Washington
01.00 Hartford – Providence
01.15 Louisville – Michigan State
01.15 Wisconsin – Syracuse
02.00 Florida Gulf Coast – Texas A&M
02.00 SMU – TCU
02.00 Detroit – Vanderbilt
02.00 North Florida – LSU
02.00 Texas Southern – Mississippi State
03.15 Indiana – Duke
03.15 Notre Dame – Illinois
03.15 Florida State – Iowa
03.30 Prairie View A&M – Baylor
04.00 BYU – Utah
05.00 Gonzaga – Washington State
Czwartek 3.12
02.00 Central Arkansas – Oklahoma
02.00 Belmont – Valparaiso
03.00 Kentucky – UCLA
04.00 USC – UC Santa Barbara
Piątek 4.12
01.00 Kansas State – Georgia
01.00 Pittsburgh – Duquesne
01.00 Arkansas – Wake Forest
01.00 St. Francis – Maryland
05.00 Oregon – UNLV
Sobota 5.12
18.00 Binghamton – Michigan State
18.00 Bucknell – NC State
18.00 Indiana State – Butler
18.00 Seton Hall – Rutgers
18.00 Grand Canyon – Louisville
18.30 Temple – Wisconsin
19.00 Syracuse – Georgetown
19.30 New Hampshire – SMU
20.00 IPFW – Utah
20.00 Sacred Heart – Towson
20.00 North Florida – Dayton
20.00 Houston Baptist – Michigan
20.00 William&Mary – Virginia
20.15 New Mexico – Purdue
21.00 California – Wyoming
21.00 Weber State – BYU
21.15 Harvard – Kansas
21.15 Arizona – Gonzaga
22.00 Ole Miss – Massechusets
22.00 Charlotte – Miami
22.00 Drake – Bowling Green
22.30 VMI – Ohio State
23.15 Buffalo – Duke
00.00 Richmond – Northern Iowa
01.00 Providence – Rhode Island
01.00 Moreahead State – Indiana
02.30 Western Kentucky – Xavier
03.00 Saint Louis – Wichita State
04.30 Texas A&M – Arizona State
Niedziela 6.12
18.00 Central Arkansas – Pittsburgh
20.00 UMass Lowel – Boston College
20.00 Wofford – Clemson
20.00 VCU – Florida State
23.00 San Diego State – San Diego
23.30 Morgan State – Cincinnatti
00.00 Davidson – North Carolina
02.00 Vanderbilt – Baylor
 

wojgrudzien
30.11.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl