Polub nas na facebooku:    
Akademickie newsy(14)

Trochę nas nie było a sezon coraz bliżej. Po blisko miesiącu zastoju na stronie ruszamy z kolejnym wydaniem akademickich newsów. W okolicach środy na stronie pojawi się również tekst o najlepszych podkoszowych klasy 2015. Jedziemy z tym co przyniósł nam ostatni miesiąc w NCAA. Będzie sporo o rekrutacji graczy rocznika 2016 oraz trochę kroniki policyjnej. Zapraszam! 

1) Georgios Tsalmpouris center Iowa State postanowił zrezygnować z gry w NCAA i przejść na zawodowstwo po zaledwie jednym sezonie gry.

2) Terrance Ferguson postanowił, że jako freshman zagra w Alabamie.

3) Davidson i Pittsburgh spotkają się w Showcase Round w 4 edycji Gotham Classic w Madison Square Garden tuż przed świętami Bożego Narodzenia a konkretnie 20 grudnia.

4) Sascha Killeya-Jones rekrut, który zadeklarował grę w Virginii odstąpił od swojej decyzji i postanowił dołączyć do Kentucky w 2016 roku.

5) Prezydent Uniwersytetu Minnesota Eric Kaler, że wobec jego uczelni NCAA wykryła kilka „drobnych” nieprawidłowości. Do dymisji podał się dyrektor ds. sportowych Norwood Teague.

6) Skrzydłowy Arkansas Jacorey Williams, który w zeszłym miesiącu został aresztowany razem z dwoma innymi zawodnikami nie wróci do zespołu na nadchodzący sezon.

7) Markelle Fultz ogłosił w wywiadzie pomeczowym na Elite 24 w Nowym Jorku gdzie zagra w NCAA. Będzie to ekipa Washington.

8) Skrzydłowy Darius Paul został wywalony z Illinois. Podczas pobytu drużyny we Francji został aresztowany i to było bezpośrednią przyczyną tego zdarzenia.

9) Justin Moss z Buffalo, który został wybrany graczem konferencji MAC został wywalony z drużyny.

10)  Dwóch zawodników Indiany zostało wydalonych po tym jak spożywali alkohol na kampusie.

11) Madison Jones podzielił los kilku w/w graczy i został usunięty z Wake Forest.

12) Kentucky zmierzy się z Kansas podczas Big 12 – SEC Challange.

13 ) Middle Tennessee dodało do składu zawodnika Aldonisa Foote po tym jak ogłosił on transfer z ekipy Arkansas.

14) Rozgrywajacy Payton Pritchard, który na liście ESPN był 43 zawodnikiem w klasie 2016 zdecydował, że za rok dołączy do ekipy Oregon Ducks.

15) Asystent trenera Seton Hall Dwayne Morton postanowił zrezygnować z posady i poświęcić się karierze naukowej, konkretnie nauczaniu młodzieży.

16) Coastal Carolina dołączy do konferencji Sun Belt począwszy od sezonu 2016-17.

17) Były zawodnik Georgetown Hoyas Patrick Ewing Jr. powróci do swojej Alma Mater jako dyrektor do spraw operacyjnych.

18) Rzucający obrońca i numer 14 w klasie 2016 Frank Jackson zagra w Duke Blue Devils.

19) Juwan Durham silny skrzydłowy z Florydy wybrał z kolei grę dla UConn Huskies.

20) Tony Bradley nr. 26 listy ESPN zagra w North Carolina, których wybrał ponad Miami, Alabamą oraz Kansas.


 

21) Najlepszy gracz Harvardu Siyani Chambers postanowił, zrezygnować ze stypendium po zerwaniu ACL i po tym jak opuścił całe lato.

22) Florida Gators planują renowację swojej hali. Projekt obejmuje wiele zmian i ma kosztować około 60 milionów dolarów.

23) Była gwiazda Kentucky Rex Chapman został złapany w sklepie Apple na kradzieży. Zapłaci 15 tysięcy dolarów kary oraz będzie musiał pracować społecznie.

24) Guard TCU zdecydował się na transfer do Charlotte aby grać dla ojca byłego zawodnika NBA Marka Price’a.

25) Trener North Florida Matthew Driscoll przedłużył swój kontrakt o 4 lata do końca sezonu 2021-22.

26) Rick Pitino, który zajął 5 miejsce z ekipą Puerto Rico na Fiba Americas Olympic tego lata postanowił, że zrezygnuje z posady i skupi się tylko na karierze trenera w lidze akademickiej.

27) Dennis Smith Jr. nr.4 klasy 2016, który leczy zerwanego ACL-a ogłosił, że w przyszłym roku zagra w North Carolina State.

28) Draymond Green, który podpisał tego lata nowy kontrakt z Golden State Warriors część ze swojej nowej wypłaty postanowił przekazać swojej byłej uczelni. Przekaże władzom Michigan State 3.1 miliona dolarów. Jest to największa dotacja byłego ucznia Michigan State w historii.

29) Freshman i PG West Virginia James Bolden zerwał ACL-a i częściowo MCL-a w swojej prawej nodze i opuści nadchodzący sezon.

30) Pac-12 proponuje aby zmienić ligowe przepisy i pozwolić zawodnikom na czerpanie części zysków ze swoich wizerunków.

31) Roy Marble guard z największą ilością punktów w historii Iowa State, który pomógł im dominować ligę w latach 80, zmarł niedawno przegrywając walkę z chorobą nowotworową.


 
 
 
 

wojgrudzien
21.09.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl