Polub nas na facebooku:    
Akademickie newsy(5)

1) Jordan Caroline opuszcza Southern Illinois i zagra w Nevadzie.

2) Kentucky i  Arizona State porozumieli się względem wieloletniej umowy na dwa mecze sezonie pomiędzy obiema drużynami w sezonie zasadniczym. Pierwszy mecz odbędzie się w Rupp Arena 12 grudnia.

3) Wytransferowany z Louisville Anton Gill zagra w Nebrasce.

4) Caleb Swaningan pomimo wstępnej zgody na grę w przyszłym sezonie w Michigan State u Toma Izzo ostatecznie zdecydował się na Purdue University. Nie podpisał ze Spartans listu intencyjnego więc miał wolną drogę w wybraniu drużyny.

5) Nie milkną gratulacje i ciepłe słowa, których adresatem jest Billy Donovan. Tym razem na kilka słów zdecydował się Rick Pitino.


6) W miejsce w/w Donovana Florida Gators zatrudnili Micheala White’a z Louisiana Tech. Podpisał kontrakt warty dwa miliony dolarów rocznie. Jego bilans z Tech to 101-40 w ostatnich 4 latach. Dobry bilans jednak nie szedł w parze z występami w NCAA Tournament. Nie zagrał w nich ani razu ze swoją ekipą.
Michael White (USATSI)
7) Dylan Ennis ( ex Villanova) zagra w przyszłym sezonie w Oregon Ducks.
8) UConn stracili drugoroczniaka Terrence’a Samuela, który zdecydował się na transfer.

9) Guard Iowa State Naz Long opuści 4-5 miesięcy po drugiej z rzędu operacji biodra. Operacja poszła zgodnie z oczekiwaniami i nie planowane są kolejne zabiegi.

10) Od nowego sezonu Iowa State i Cincinnatti rozegrają serię. Jeden mecz odbędzie się w przyszłym sezonie. Natomiast drugi w sezonie 2016-17.

11) Avery Johnson nowy trener Alabamy nie bedzie musiał podróżować na uniwersytet Texas A&M aby oglądać w akcji swojego syna. Od nowego sezonu Avery Jr. będzie grał pod skrzydłami ojca.

12) Mike Williams, który ostatnie 10 miesięcy pełnił jako tymczasowy dyrektor ds. sportowych California University ma zostać w uznaniu zasług stałym dyrektorem.

13) Freshman North Carolina Tar Heels Theo Pinson kilka dni temu poddał się operacji stopy. Operacja została przeprowadzona w Charlotte i nie powinna ona przeszkodzić zawodnikowi w rozpoczęciu sezonu razem z drużyną.

14) Willie Charmichael nie będzie już zawodnikiem Tennessee Volunteers. Został zwolniony ze stypendium i najprawdopodobniej przeniesie się na inną uczelnię. Póki co brak więcej szczegółów.

15) Andy Kennedy head coach Ole Miss przedłużył swój kontrakt trenerski i pozostanie z drużyną do 2019 roku. Czteroletnia umowa będzie mu gwarantowała blisko 1.9 miliona dolarów rocznie plus możliwe bonusy od osięgniętych celów.

16) Josh Newkirk sophomore Pittsburgh Panters musiał po sezonie poddać się operacji kolana. Nie powinna ona mu przeszkodzić w terminowym rozpoczęciu sezonu 2015-16.

17) John Glougherty po przyszłym sezonie przestanie być koordynatorem ds. męskiej koszykówki konferencji ACC i przejdzie na emeryturę. Pełnił tą rolę od 2005 roku a wcześniej przez 30 lat był sędzią.

18) Uniwersytet North Carolina State potwierdził, że asystent Rob Moxley przebywa w szpitalu i jest hospitalizowany. Nie podano jednak przyczyny tego pobytu aby uszanować prywatność zarówno trenera jak i jego rodziny.

19) Tennesse dodali do swojego składu Kanadyjczyka Kyle’a Alexandra.

20) Davey Whitney były trener Alcorn State zmarł w wieku 85 lat. Spędził tam blisko 30 lat dwukrotnie prowadząc zespół w latach 1969-89 i 1996-2003.

21) Michigan zbroją się na sezon 2016-17. Podpisali list intencyjny z jednym z najlepszych guardów klasy 2016. Tyus Battle sklasyfikowany jest na 12 miejscu.
https://twitter.com/kidmamba23/status/597827183122509824
22) Rasheed Sulaimon zagra najprawdopodobniej w Maryland.
 

wojgrudzien
12.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl