Polub nas na facebooku:    
Akademickie newsy(9)

1) ESPN zaaktualizował swoje rankingi najlepszych rekrutów na 2016 w którym uwzględniona 100 najlepiej zapowiadających się prospektów oraz na 2017 rok. Lista obejmuje 60 najbardziej gorących nazwisk. Zadebiutowała również lista 25 najlepszych zdaniem amerykańskiego molocha graczy z rocznika 2018.

Oto pełne rankingi:
TOP 100 2016
TOP 60 2017
TOP 25 2018

2) Rick Pitino przedłużył kontrakt z Louisville Cardinals do końca sezonu 2025-26. To się nazywa przedłużenie.

„I never looked at this as a job; I looked at it as a privilege,” 

Jeśli wypełni kontrakt będzie miał 72 lata.

3) Dick Vitale długoletni ekspert ESPN od NCAA Basketball przedłużył swoją umowę ze stacją do końca sezonu 2017-18.

„I am so proud to be part of the ESPN team,” Vitale said in a statement. „They have become my second family and have been a vital part of my life. It has been nothing but pure happiness working with the beautiful people at ESPN and I can’t thank them enough as they’ve been responsible for so many of the glorious days I’ve had in my life.”

4) Hanner Mosquera-Perea, który odszedł z Indiana Hoosiers w poszukiwaniu minut i większej okazji do gry zagra w East Tennessee State – ETSU.

5) Murray State po stracie trenera Prohma na rzecz Iowa State zatrudnili nowego szkoleniowca. Zostanie nim Matt McMachon. Wcześniej był on asystentem w Louisiana State.

„I am so excited to know that Coach McMahon will be returning to Murray State to lead the Racers,” athletics director Allen Ward said in a statement. „After watching him for four years, I’m convinced he’s the right man for the job. He’s an outstanding coach, nationally recognized as one of the top assistants in the country, with a tremendous upside.

„Matt has the talent and integrity to continue the momentum we’ve built, put his own stamp on the program, and meet the expectations that come with being the head coach at Murray State.

6) Crew Ainge syn Danny Ainge generalnego menedżera Boston Celtics i byłej gwiazdy BYU Bears zagra w Utah State.

7) Tom Yeager jedyny w historii komisarz Colonial Athletic Association przejdzie na emeryturę w lipcu 2016 po 40 lata na stanowisku.

 

8) V.J. King niski skrzydłowy z top100 rocznika 2016 zagra w Louisville Cardinals.

9) Jeden z najlepszych freshmenów Minnesoty Jarvis Johnson zgłosił niezdolność do gry w koszykówkę. Problemy związane są z chorobą serca.

10) Thon Maker zdecydował się nie brać udziału w tegorocznej rekrutacji i przenieść swoje talenty na 2016 rok. Za rok będzie jednym z najlepszych podkoszowych w naborze.

11) Roy Williams trener North Carolina Tar Heels przedłużył swój kontrakt z uniwersytetem do końca sezonu 2019-20. Williams miał jeszcze 3 lata ważne w poprzednim kontrakcie.

„I’ve said I want to coach another six to 10 years, so this contract takes me right to the edge of that, which is good,” Williams said in a statement released by the university. „I appreciate the confidence Chancellor (Carol) Folt and (UNC ahtletic director) Bubba Cunningham have in my leadership of the basketball program. They’ve demonstrated that with this contract extension, and with their support over the past several years, which have been a challenge for all who love Carolina as I do. I thank them on behalf of our basketball program and me personally.”

12) Guard Maverick Rowan sklasyfikowany na 30 miejscu w klasie 2016 stara się o reklasyfikację do rocznika 2015. Myśl o takiej decyzji rodziła się w jego głowie już przez kilka ostatnich miesięcy. Szukał wariantów aby te marzenia uczynić realnymi. Obecnie w kręgu jego zainteresowania jest 6 szkół:UCLA, St.John’s, North Carolina, NC State i Wisconsin.

13) Tyus Battle po zaledwie miesiącu od zobowiązania gry w Michigan zdecydował się odstąpić od tej decyzji. Jeden z najlepszych rekrutów w klasie 2016 był w ten weekend widziany na kampusie Syracuse Orange.

14) Sympatycy i fani Kentucky Wildcats aby w przyszłym sezonie zobaczyć na żywo swoich ulubieńców będą musieli przygotować się na głębsze sięgniecie do portfela. Planowany jest wzrost cen biletów od 13 do 21 procent względem obecnych cen.

15) Trener Texas Longhorns wypowiedział się ostatnio na temat zarzutów o wykroczenia jakie spadły na jego nowy Uniwersytet. Ma on nadzieje, że Texas uniknie kar ze strony NCAA z zawieszeniem na fazę postseason.

„Our coaching staff is going to be very involved in making sure that our guys have a mindset towards moving forward and growing as students and as people,” Smart told ESPN.com on Tuesday. „And we’re two months into that. I’m not really an authority on what happened before we got here. But I can tell you how things are going to work moving forward.”

16) Michigan State przedłużyli kontrakt Toma Izzo do sezonu 2020-21.

17) Konferencja Pacific-12 chcę płacić za leczenie swoich były studentów-sportowców za urazy, których nabawili się w czasie pozostawania na uczelni.

18) Kayshawn Woods były zawodnik Charlotte przeniesie się na zasadzie transferu do Wake Forest.

wojgrudzien
22.06.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl