Polub nas na facebooku:    
Akademickie rozmowy odc. 14

Za nami kilka ciekawych godnych omówienia decyzji draftowych, ale w pierwszej kolejności analizujemy najnowsze propozycje trenerów z konferencji ACC (nie wszystkie są złe) i odpowiadamy na pierwsze pytanie od słuchacza. Na końcu trochę więcej o drużynach z Villanovy i Tennessee oraz ich szansach na osiągnięcie dobrego rezultatu w nadchodzącym sezonie.

Arek Dudek
Krzysztof Kosidowski

Kosi
25.05.2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl