Polub nas na facebooku:    
Akademickie rozmowy odc. 16

Zaczynamy od omówienia kilku sytuacji trenerskich, w tym pozostaniu Johna Beileina w Michigan, o przedłużeniu Bruce’a Pearla oraz o zatrudnieniu przez Detroit Mercy Mike’a Davia. Poruszamy temat trwających Mistrzostw Ameryk do lat 18 (o tym więcej w kolejnym odcinku), a także wspominamy o imponującym składzie Kansas na przyszły sezon i zastanawiamy się czy ktoś będzie w stanie im zagrozić.

Arek Dudek
Krzysztof Kosidowski

Kosi
12.06.2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl