Polub nas na facebooku:    
Bracket czas zacząć!

Najwyższa pora przystąpić do corocznej zabawy w typowanie całej drabinki turnieju NCAA. Standardowo wybieramy zwycięzców poszczególnych spotkań aż do finałowej potyczki, gdzie dodatkowo podajemy przewidywany wynik. Nie zniechęcajcie się jednak za szybko, bo tu nie trzeba być ekspertem, ani tym bardziej śledzić rozgrywki na bieżąco. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę oraz przewidzenie jak największej liczby niespodzianek.

Niestety w związku ze zmianami na Yahoo! wymagającymi podania swojego amerykańskiego numeru telefonu w celu weryfikacji konta musieliśmy zmienić stronę i wybór padł na CBSSports.com. W grę wchodziło jeszcze ESPN, ale wygrało CBS ze względu na sentyment za transmitowanie turnieju. Oznacza to, że będziecie zmuszeni do założenia sobie nowego konta (jeśli takowego nie posiadacie), co na pewno paru zniechęci. Wszystkich pozostałych zapraszam pod poniższy link:

CollegeHoops.pl Bracket

hasło: collegehoops

Od razu powinniście zajrzeć do zakładki Options, by ustawić swoją własną nazwę.

Żądnych wiedzy zapraszam zaś do obejrzenia trzech programów przybliżających nam turniej:

Kosi
17.03.2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl