Polub nas na facebooku:    
Bracket – mamy zwycięzce

Kolejny niesamowity Turniej NCAA za nami, w którym wytypowanie wszystkich prawidłowych wyników jest po prostu niemożliwe. Tym razem najbliżej tego osiągnięcia był Chytruz, który zdobył 153 ze 192 możliwych punktów daleko odstawiając konkurencję. Nazwa Nobody messes with Adam West okazała się na tyle szczęśliwa, że udało mu się prawidłowo wytypować 45 z 63 zwycięzców, w tym obu uczestników finału.

Zgodnie z zapowiedziami Chytruz wygrywa DVD NCAA March Madness: The Greatest Moments of the NCAA Tournament.

Gratulujemy!

Top 10:

Kosi
03.04.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl