Polub nas na facebooku:    
Bracketology

Zanim pojawią się u nas wszystkie zapowiedzi warto dodatkowo w wolnej chwili posłuchać jak całą selekcje oraz rozmieszczenie drużyn oceniają eksperci zza oceanu. W końcu im za to płacą, więc też z ich zdanie powinnyśmy się jednak trochę liczyć. Naturalnie każdy może mieć swoją opinie oraz każdy może się pomylić, ale zawsze przyjemnie słucha się ludzi znających się na temacie.

Cały Selection Show, podczas którego poznaliśmy nie tylko 68 uczestników, ale także usłyszeliśmy krótkie analizy poszczególnych regionów:

Bracketology, czyli specjalny program od ESPN. Półtorej godziny ciekawego materiału:

UPDATE: Kolejny materiał o CBS, czyli March Madness Bracket Breakdown:

Kosi
16.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl