Polub nas na facebooku:    
College Raport 22.12.17

> Minionej nocy było nam dane obejrzeć kilka notowanych zespołów, lecz tylko jeden się wyróżnił i to na złe. Mowa o Gonzadze, która poległa z nienotowanym San Diego State 70-72. Była to trzecia porażka Zags w tym sezonie, odniesiona jednak po bardzo zaciętym spotkaniu. O wszystkim zadecydowała końcówka, którą Aztecs rozegrali bez skazy. Senior Aztecs Trey Kell rzucił 10 ze swoich 14 punktów w ostatnich trzech minutach, co okazało się decydujące dla losów spotkania.

> Swoje małe show przeciwko Stanfordowi miał Udoka Azubuike z Kansas. Jayhawks wygrali 75-54, a duża w tym rola Azubuike który aż siedmiokrotnie zapakował piłkę do kosza. Co więcej, zdobył on dziesięć pierwszych punktów dla podopiecznych Selfa. Ostatecznie zakończył spotkanie z 24 punktami na koncie.
> Swoje jedenaste spotkanie z rzędu wygrało Michigan State, zupełnie dominując Long State Beach – 102-60. Miles Bridges zrobił 17 punktów i dorzucił do tego 9 piłek, ale warto wspomnieć, iż cała piątka starterów Spartans skończyła z podwójną zdobyczą punktową.
> Większych problemów ze zwycięstwem nie miały także ekipy Purdue, Cincinnati, Arizony czy Texas A&M. Każdy z tych zespołów wygrał z dwucyfrową przewagą, a swoich rywali zupełnie zdemolowało Purdue – 97-48 z Tennessee State.

Dominik Kędzierawski
22.12.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl