Polub nas na facebooku:    
College Raport 23-24.12.17

Dzisiaj NCAA nie gra, ale minione dwa dni były bardzo ciekawe. Pora je podsumować!

1. W piątek bez problemu wygrywali faworyci Swoje mecze wygrali między innymi Villanova, Arizona State, Xavier, Wichita State, Virginia, Miami, TCU, Oklahoma i Texas Tech. Dalej czaruje Trae Young – tym razem 31/12. Posiada też rekord punktowy tego sezonu – 43 oczka. Wspominam o tym nie bez powodu, bo bardzo blisko pobicia był freshman R.J. Cole z uczelni Howard – rzucił 42 punkty.
Nasz człowiek Sebastian Hetman mówi jak jest:

2. W sobotę North Carolina odkuła się po porażce z Woffordem, ogrywając Ohio State. Pierwszej porażki w sezonie doznało Miami, przegrywając na kampusie uniwersytetu Hawaii z New Mexico State.

3. W hitowym spotkaniu Kentucky uległo UCLA. Solidarnie po 20 oczek dla zwycięzców mieli Kris Wilkes i Aaron Holiday.

4. West Virginia ograła Fordham. Dziewięć minut Macieja Bendera – 2 punkty, jedna ofensywna zbiórka, 1 blok. Wygrało też Tennessee (z Wake Forest), Seton Hall i Georgetown.

5. Niagara ograła 89-86 Cornell. Nie byłoby w tym nic interesujące, gdyby nie to, że odpowiednio 33 i 30 punktów dla pokonanych zdobyli Matt Morgan i Stone Gettings. Żaden z pozostałych graczy Cornell nie przekroczył 7 punktów.

6. Dominik Olejniczak zaliczył 6 punktów (3/6 z gry) w ciągu 16 minut gry w wysoko wygranym meczu z Bradley. Ponadto 2 zbiórki, asysta, 2 przechwyty, 2 bloki i po jednym faulu i stracie.
7. Alley oop Kostasa Antetokounmpo:

Blok z high schoolu gdzieś w Baltimore:


Game winner Prentissa Nixona z Colorado State w meczu z Long Beach State


Myles Powell w akcji

Kolejny gamewinner – tym razem Rider sensacyjnie ogrywa Penn State, a trójkę na wagę zwycięstwa rzuca Frederick Scott


Po prostu C.J. Anderson z UMass bawiący się grą:

Lehu
24.12.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl