Polub nas na facebooku:    
Eastern Michigan kończy sezon

Drużyna Eastern Michigan niespodziewanie przegrała z najgorszą drużyną konferencji Mid-American, Northern Illinois i już w pierwszej rundzie turnieju odpadła z dalszej rywalizacji.

Spotkanie stało pod znakiem obrony, ale także słaba postawa w ofensywie spowodowała, że po 10 minutach gry Huskies prowadzili tylko 5:3. W kolejnych minutach zawodnicy Northern Illinois zanotowali jednak serię 9-2 wychodząc na 10 punktowe prowadzenie. Na zakończenie pierwszej części gry gracze Eagles zdołali jeszcze zniwelować nieco straty i na przerwę schodzili przegrywając 11:18. W drugiej połowie zawodnicy Eastern Michigan kontynuowali dobrą postawę i za sprawą bardzo dobrej gry Darrella Lampley’a sukcesywnie odrabiali straty. W pewnym momencie prowadzili już 31:29, ale ponownie dobra seria Huskies pozwoliła im odskoczyć na kilka punktów. Na minutę przed końcem Eagles przegrywali tylko jednym oczkiem, ale lepiej w ostatnich sekundach meczu spisali się gracze Northern Illinois wygrywając ostatecznie 55:52.

Dla zwycięzców 14 punktów i 5 zbiórek zdobył Tony Nixon, a Aksel Bolin dołożył 13 oczek, 5 zbiórek i 3 przechwyty. W Eastern Michigan 13 punktów i 6 asyst uzbierał Darrell Lampley, a Jamell Harris dodał 13 oczek, 8 zbiórek i 2 bloki.

Kamil Jantoń spotkanie rozpoczął w pierwszej piątce, ale na boisku spędził tylko 5 minut notując 1 punkt (1/2 za 1), zbiórkę i przechwyt. W sezonie rozegrał 25 spotkań zdobywając przeciętnie 1.4pkt i 2.1zb w 11 minut gry.

Kosi
06.03.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl