Polub nas na facebooku:    
Gdzie oglądać NCAA Tournament

Można zaryzykować stwierdzeniem, że fanom w Polsce z roku na roku coraz trudniej śledzić spotkania March Madness. Zniknął z telewizji kanał ESPN America, oficjalny internetowy odtwarzacz March Madness Live jest dostępna tylko na terytorium USA i z legalnych opcji pozostał tylko płatny ESPN Player. Koszt nie jest jednak mały, bo za miesięczny dostęp trzeba zapłacić prawie 22 Euro. Wprawdzie w cenie dostaje się dostęp do meczów na żywo i z odtwarzania także z sezonu zasadniczego, ale mimo wszystko jest to raczej opcja dla tych bardziej zainteresowanych fanów. Reszta musi zadowolić się nielegalnymi streamami i torrentami.

Osobiście bardzo zachęcam do wykupienia dostępu do playera od ESPN, jednak wiem jakie są realia dlatego warto dodać do ulubionych między innymi to forum, gdzie co tydzień powstaje specjalny temat z masą linków do oficjalnych przekazów i mniej legalnych streamów. Inną z możliwości jest zainstalowanie dodatku do przeglądarki internetowej, który odblokowuje strony niedostępne w Polsce, jak na przykład March Madness Live.

Niech każdy wybierze najlepszą dla siebie opcje.

Kosi
15.03.2015
Komentarze

Pozostaje jedynie ESPN Player. March Madness Live, nawet gdyby znieść blokadę IP, nie będzie działał. Żeby wykupić usługę konieczne jest bowiem podanie loginu i hasła do operatora telewizyjnego, u którego mamy wykupioną usługę (wybiera się go z listy na stronie). Jedynie klienci tych firm mogą zakupić pakiet March Madness. To tak tytułem uzupełnienia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl