Polub nas na facebooku:    
Gdzie oglądać NCAA

Pojawiła się prośba, więc trzeba na nią odpowiedzieć. Wraz ze zniknięciem kanału ESPN America i tak nie łatwy dostęp do koszykówki uniwersyteckiej w Polsce stał się jeszcze trudniejszy. Tym samym niewiele pozostało legalnych i bezpłatnych źródeł, gdzie fani NCAA mogą oglądać swoją ligę. A że trwa College Hoops Tip-Off Marathon, to ciężko o lepszy moment na publikacje tego tekstu.

ESPN Player

Najdroższe, ale też najlepsze rozwiązanie. Za 20 euro miesięcznie lub 110 za rok możemy mieć dostęp do setek spotkaniach transmitowanych w stacjach ESPN i nie tylko. Na żywo i z odtwarzania, z możliwością wyboru jakości obrazu oraz z możliwością przewijania rozegranych spotkań. Wprawdzie nie jest to poziom League Pass, a i cena też wysoka, ale w tej chwili nie ma lepszego rozwiązania.

CBSSports.com ULive

Podobnie jak w ESPN Player’ze za 18 dolarów miesięcznie lub 130 za rok mamy dostęp do sporej liczby spotkań na żywo i z odtwarzania, z udziałem ponad 100 drużyn z czołowych konferencji. Osobiście nigdy nie korzystał z tego rozwiązania, więc też ciężko napisać mi na ten temat coś więcej.

YouTube

Wprawdzie meczów na żywo tam nie znajdziemy (choć mniejsze konferencje już testują takie rozwiązanie), ale na pewno kilka spotkań z odtwarzania uda nam się obejrzeć. Na tę chwilę wiem o Virginia Tech – USC Upstate oraz Davidson – Duke, choć nie wykluczone, że jest tego więcej. Wystarczy tylko trochę chęci do poszukania.

Darmowe streamy

Nie chce tu specjalnie reklamować stron, ale o dwóch warto pamiętać – First Row Sports i forum WiZiWiG. Zwłaszcza cenny jest drugi link, gdzie w cotygodniowym temacie pojawia się dokładna rozpiska wraz z odnośnikami do wszystkich stron konferencji z dostępnymi transmisjami (głównie płatnymi).

Download

Standardowo przed obejrzeniem możemy sobie dany mecz ściągnąć, choć problemem zawsze jest dostępności i nigdy nie wiadomo, które spotkania z nocy się pojawią. Tu jednak żadnych linków podsyłać nie będę i każdy zainteresowany musi to zrobić we własnym zakresie.

Tyle możliwości, a co wybierzecie, to już Wasza sprawa.

Kosi
12.11.2013
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl