Polub nas na facebooku:    
NCAA w TV – 23-24.02.2013

Jak zwykle weekend to dzień koszykówki uniwersyteckiej. Nie inaczej będzie więc tym razem i w sumie rozegranych zostanie aż 160 spotkań, z czego 140 w sobotę. Co istotne, transmisje na żywo zaczynają się już od 17:00, czyli w sam raz by miło spędzić wieczór.

Naturalnie najwięcej spotkań będzie można obejrzeć w internecie, czy to za pomocą płatnej platformy ESPN Player, czy też w inny sposób, ale trochę transmisji przygotowała również stacja ESPN America dostępna w niektórych sieciach kablowych. Poniżej rozpiska tego, co znajdziemy w telewizji:

Sobota

16:00 – College GameDay, From Rupp Arena, Lexington, KY (na żywo)

Niedziela

0:00 – Creighton at Saint Mary’s (na żywo)
2:00 – College GameDay, From Rupp Arena, Lexington, KY (na żywo)
3:00 – Missouri at Kentucky (na żywo)
9:00 – South Carolina at Georgia (premiera)
10:30 – Georgetown at Syracuse (premiera)
13:30 – NC State at North Carolina (premiera)
15:00 – Missouri at Kentucky (powtórka)
16:30 – Washington at Arizona State (premiera)
18:00 – College Basketball Live – Episode 33 (premiera)
20:00 – Cincinnati at Notre Dame (na żywo)

College GameDay to program, w którym eksperci z ESPN analizują najważniejsze wydarzenia ostatnich dni, ale też zapowiadają nadchodzące mecze. Taki dwugodzinny program z kampusu Kentucky zostanie zaprezentowany w sobotę o 16, a w nocy o 2:00 ponownie pojawimy się w Lexington, by obejrzeć nieco dłuższe studio przed bardzo dobrze zapowiadającym się meczem Kentucky z Missouri. Tu warto dodać, że praktycznie każdy mecz pokazywany w ESPN America jest godny obejrzenia i nawet w pojedynkach Georgia z South Carolina, czy Arizona State z Washington grają zawodnicy, na których warto zwrócić uwagę.

Głównymi daniami będą natomiast spotkania prezentowane z odtworzenia w niedzielne przedpołudnie. Mecz Georgetown z Syracuse obejrzy prawdopodobnie rekordowa liczba widzów, bo już teraz mówi się o 35012 sprzedanych biletach, a poprzedni rekord Orange to 34616 fanów. Zaś pojedynek UNC z NC State chyba nie trzeba dodatkowo reklamować, bo takim spotkaniom od zawsze towarzyszą dodatkowe emocje. Powinno być więc gorąco i na boisku i na trybunach.

Przy okazji zaktualizowałem rozpiskę meczów NCAA w ESPN America na kolejny tydzień, którą znajdziecie na głównej stronie.

Kosi
23.02.2013
Komentarze

Howdy! Quick question that’s entirely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly?
My weblog looks weird when browsing from my iphone4. I’m trying
to find a theme or plugin thaat might be aable to
correct this problem. If you have anny suggestions, please share.
Withh thanks!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl