Polub nas na facebooku:    
Nieudane występy Polaków

Olek Czyż nie będzie dobrze wspominałem początku sezonu. Jego Nevada przegrała drugi mecz, a Polak zaliczył kolejny słaby występ.

Olek mecz rozpoczął jednak bardzo dobrze i po dwóch wymuszonych faulach cztery razy stawał na linii rzutów wolnych, trafiając dwukrotnie. Później postawa Czyża, podobnie jak i całego zespołu Wolf Pack ulega pogorszeniu. Zespołowo grający Rebels pod koniec pierwszej części gry osiągnęli przewagę 14 punktów, którą tuż przed przerwą Nevada nieco zniwelowała.

W drugie połowie UNLV spokojnie kontrolowali przebieg wydarzeń, w pewnym momencie ponownie powiększając przewagę do kilkunastu oczek. Nadzieje Wolf Pack dał jeszcze Malik Story, który w ostatnich 6 minutach meczu zdobył 14 z 24 punktów zespołu. Wszystkich strat odrobić się jednak nie udało i ostatecznie Nevada przegrała 67:71.

Najlepszym graczem Wolf Pack był Deonte Burton, który na swoim koncie zapisał 28 punktów, 4 zbiórki i 3 asysty. W Rebels wyróżnili się zaś Anthony Marshall (7pkt, 8zb, 7as) i Mike Moser (8pkt, 11zb, 5prz, 2bl).

Olek Czyż na boisku spędził 20 minut, w tym czasie zdobywając 3 punkty (0/4 z gry, 3/6 za 1), 5 zbiórek, 1 przechwyt oraz 1 stratę i 2 faule.

********************

Drugą porażkę w sezonie odniosła także drużyna Jakuba Kuśmieruka, tym razem przegrywając z North Dakota 47:63.

O wszystkim zadecydowała słaba pierwsza połowa, a pierwsze punkty dla Idaho State Kuśmieruk zdobył dopiero po 3 minutach gry. W tym czasie rywale sukcesywnie powiększali przewagę, która po 20 minutach wynosiła już 13 oczek. W drugiej odsłonie Bengals zagrali wprawdzie nieco lepiej, ale na niewiele się to zdała i wyraźnie ulegli Fighting Sioux.

North Dakota do zwycięstwa poprowadziła dwójka Aaron Anderson (17pkt, 5zb) i Jamal Webb (15pkr, 6zb, 6as). W Idaho State wyróżnili się zaś Polak, który uzbierał 10 punktów (4/7 z gry, 2/5 za 1), 6 zbiórek, 2 bloki, 2 straty i 2 faule oraz Andre’ Hatchett zdobywca 11zb i 5zb.

********************

W pewnie wygranym spotkaniu Texas-Arlington z East Texas Baptist (III Dywizji) 99:64 nie zagrał Karol Gruszecki, który ze względu na przepisy w tym meczu musiał pauzować (przy okazji dopuszczenia do gry NCAA zawiesiła go na jeden mecz).

W Mavericks najlepiej wypadli Bo Ingram (19pkt) oraz LaMarcus Reed III (16pkt, 9zb). 26 oczek dla rywali rzucił zaś Jeremy LaGarde.

Polak w NCAA zadebiutować ma w sobotę w spotkaniu z Louisiana Tech.

********************

Liberty grające bez kontuzjowanego Tomka Gielo pokonało William & Mary 75:72 i było to ich drugie zwycięstwo w sezonie. 20 punktów i 7 zbiórek uzbierał David Minaya.

Kosi
15.11.2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl