Polub nas na facebooku:    
Podsumowanie tygodnia: 15.11-22.11.2011 r.

Witam po raz kolejny w podsumowaniu tygodnia akademickiego basketu. Tydzień co prawda niepełny, bo bez połowy dnia dzisiejszego, ale mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie co nieco dla siebie. Startujemy!
 
Wtorek (15.11):
*College Hoops Marathon rusza pełną parą. Masa ciekawych spotkań, wśród których wyróżnia się przede wszystkim rekord Coacha K. Trener Mike Krzyzewski wygrywa spotkanie numer 903 i wyprzedza na liście wszechczasów legendarnego Boba Knighta, który komentuje owe spotkanie dla stacji ESPN. Z pozostałych spotkań fajnie oglądało się Kentucky vs. Kansas oraz Florida vs. Ohio State.
 
Środa (16.11):
*Co nieco o Polakach pisze Krzysiek na naszej stronie.
*Maciek Kwiatkowski (WP.PL) dodaje ciekawy artykuł na temat Mike’a Krzyzewskiego. Warto przeczytać o jego przeszłości z Bobem Knightem.
*Ekipa Long Beach State niespodziewanie pokonuje Pittsburgh, a resztę wyników możecie sprawdzić na blogu About NCAA.
 
Czwartek (17.11):
*W Nowym Jorku rozpoczyna się turniej 2KSports Classic, który od lat gromadzi sporo kibiców w hali Madison Square Garden. Pieniądze zebrane podczas turnieju rok w rok zostają przekazywane na walkę z rakiem. W półfinałach spotykają się St. John’s z Arizoną oraz Mississippi State z Texas A&M.
 
Piątek (18.11):
*Wyniki z czwartku przedstawia jak zwykle Kosi. Z mojej strony możecie sporo poczytać na temat meczu St. John’s z Arizoną.
*Olek Czyż przełamuje trudny początek sezonu. W meczu z Pacific rzuca 17 punktów.
*W międzyczasie ruszają kolejne early season torunaments, wśród których pod lupę idą Charleston Classic i Puerto Rico Tip-Off.
 
Sobota (19.11):
*Mississippi State wygrywają turniej 2KSports Classic. W finale pokonują faworyzowaną Arizonę 67:57. MVP turnieju zostaje Arnett Moultrie, który w finale rzuca 19 punktów i zbiera 10 piłek.
*Resztę piątkowych wyników przekazuje Kosi.
 
Niedziela (20.11):
*Griffin Lentsch z Grinnell w wygranym meczu z Principia 145:97 rzucił 89 punktów pobijając rekord III Dywizji NCAA. Poprzedni rekord wynosił 77 oczek, a ustanowił go w 1998 inny zawodnik Grinnell Jeff Clement. Do sprawdzenia tutaj!
*Alabama w międzyczasie wygrywa turniej Puerto Rico Tip-Off, zaś Northwestern triumfują w Charleston Classic.
 
Poniedziałek (21.11):
*Startuje prestiżowy turniej EA Sports Maui Invitational, który od 1984 roku zaprasza topowe zespoły z czołowych konferencji i nie tylko.
*O meczach weekendowych Polaków pisze Krzysiek, a także przedstawia najlepsze akcje minionego tygodnia.
 
Wtorek (22.11):
*Relacja mojego autorstwa z meczu Memphis vs. Michigan (Maui Invitational) na blogu Zawsze Po Pierwsze.
*Agencja Associated Press podaje najświeższy ranking Top 25.
*Tomek Gielo na blogu. Tym razem z pierwszą częścią „Powrotu do przeszłości”!
 
 
Kolejne podsumowanie standardowo za tydzień, a poniżej mecze z wtorku na środę, których nie można przegapić:
 
01:00 – (15)Michigan vs. (6)Duke (Maui Invitational semifinal)
03:30 – UCLA vs. (14)Kansas (Maui Invitational semifinal)
04:00 – (21)Missouri vs. (20)California (CBE Classic final)

shetman
22.11.2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl