Polub nas na facebooku:    
Polacy: Świetny występ Karnowskiego!

Świetny występ zaliczył Przemek Karnowski w spotkaniu z Bryant. Gonzaga wygrała 109:70, a polski podkoszowy zaliczył 22 punkty (trafiając 9 z 13 rzutów z gry) i 8 zbiórek, w tym jedną w ataku. Ponadto dorzucił dwa bloki, dwie asysty, 1 przechwyt, ale zaliczył też dwie straty. W 20 minut gry nie faulował ani razu.

W drugiej dywizji Adams State przegrało z silną – jak na realia drugiej dywizji – uczelnią Midwestern State. W ekipie pokonanych 8 minut zagrał Szymon Walczak, który zdobył 2 punkty, dorzucił jedną zbiórkę, jeden blok i dwukrotnie tracił piłkę.

Lehu
19.11.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl