I Dywizja NCAA
Alicja Falkowska
Data urodzenia: 01.07.1999
Miejsce urodzenia: Sokołów Podlaski
Drużyna: Sacramento State
Rok studiów: Trzeci (Junior)
Wzrost: 195 cm
Weronika Hipp
Data urodzenia: 12.04.2001
Miejsce urodzenia: Ostrów Wielkopolski
Drużyna: Clemson
Rok studiów: Drugi (Sophomore)
Wzrost: 174 cm
Patrycja Jaworska
Data urodzenia: 14.05.1998
Miejsce urodzenia:
Drużyna: North Alabama
Rok studiów: Czwarty (Graduate Student)
Wzrost: 170 cm
Zuzanna Kulińska
Data urodzenia: 05.01.2001
Miejsce urodzenia: Gdynia
Drużyna: McNeese State
Rok studiów: Drugi (Sophomore)
Wzrost: 180 cm
Julia Niełacna
Data urodzenia: 27.10.1997
Miejsce urodzenia: Sierakowice
Drużyna: Cal Poly
Rok studiów: Trzeci (Junior)
Wzrost: 185 cm
Karolina Szydłowska
Data urodzenia: 22.02.1999
Miejsce urodzenia:
Drużyna: Arkansas State
Rok studiów: Czwarty (Senior)
Wzrost: 183 cm
Aleksandra Ustowska
Data urodzenia: 08.10.2001
Miejsce urodzenia: Kartuzy
Drużyna: Wyoming
Rok studiów: Drugi (Sophomore)
Wzrost: 178 cm
Barbara Zieniewska
Data urodzenia: 07.12.1999
Miejsce urodzenia: Sokołów Podlaski
Drużyna: Cleveland State
Rok studiów: Czwarty (Senior)
Wzrost: 183 cm
II Dywizja
Patrycja Pawlata
Data urodzenia: 23.03.2000
Miejsce urodzenia: Gdynia
Drużyna: Northeastern State
Rok studiów: Drugi (Sophomore)
Wzrost: 187 cm
Martyna Radzicka
Data urodzenia: 13.07.2002
Miejsce urodzenia:
Drużyna: Anderson
Rok studiów: Pierwszy (Freshman)
Wzrost: 178 cm
Zuzanna Rudenko
Data urodzenia: 07.05.2002
Miejsce urodzenia: Piaseczno
Drużyna: Columbus State
Rok studiów: Pierwszy (Freshman)
Wzrost: 175 cm
Natalia Ryng
Data urodzenia: 16.01.1999
Miejsce urodzenia: Gdynia
Drużyna: St. Mary’s University
Rok studiów: Trzeci (Junior)
Wzrost: 178 cm
III Dywizja
Magda Tabak
Data urodzenia: 22.04.2000
Miejsce urodzenia:
Drużyna: Salve Regina University
Rok studiów: Trzeci (Junior)
Wzrost: 178 cm
Junior College
Ada Ambroziak – Dawson Community College
Natalia Bochenek – Southwestern Community College (Dyw. II)
Małgorzata Byczkowska – Howard College
Martyna Częścik – South Plains College
Marta Duda – Greyson College
Julia Jurek – Central Community College (Dyw. II)
Wiktoria Kazimierowicz – Seward County Community College
Ewa Kielar – South Plains College
Martyna Kowalska – Cowley College
Julia Michalik – Highland
Zuzanna Pacak – South Plains College
Kinga Stachowska – Southern Idaho
NAIA
Sayanne Mohamed – Gosheen (Dyw. II)
NWAACC
Delfina Misiuna – Umpqua Community College
źródło: basketkobiet.pl