Polub nas na facebooku:    
Porażka Eastern Michigan

Po pierwszym zwycięstwie przyszła kolej na pierwszą porażkę. Gracze Eagles nie poradzili sobie ze skutecznie grającym zespołem Texas Southern ulegając 49:66.

Jeszcze po 20 minutach gry przewaga Tigers wynosiła tylko 6 oczek, ale lepsza druga połowa w ich wykonaniu wygrana 34:23 zadecydowała o dość pewnym pierwszym zwycięstwie. Ekipa Texas Southern przede wszystkim zaskoczyła bardzo dobrą skutecznością trafiając 64% swoich rzutów, w tym 13 na 22 zza linii 6.32. Nietypowa była także liczba oddanych rzutów wolnych. Eagles oddali tylko dwie próby, nie trafiając ani jednej. Tigers zaś na 7 rzutów trafili 3 razy.

Najlepszym graczem Eastern Michigan z 15 punktami i 4 zbiórkami był Darrell Lampley. W Texas Southern wyróżnił się Lawrence Johnson-Danner zdobywając 20 punktów i 5 asyst.

Kamil Jantoń na boisku spędził 16 minut notując 4 punkty (2/2 z gry), 1 zbiórkę i 1 przechwyt. W kolejnym meczu, 18 listopada Eagles zmierzą się z Arkansas-Little Rock.

Kosi
16.11.2011
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl