Polub nas na facebooku:    
Porażka Idaho State

W poniedziałek drużyna Jakuba Kuśmieruka zmierzyła się z silnym zespołem Montana, a spotkanie zakończyło się zgodnie z przewidywaniami. Rywale Bengals okazali się zbyt mocni i już po kilku minutach zdołali wypracować sobie przewaga, którą wraz z biegiem minut tylko powiększali. Wprawdzie po pierwszej połowie przewaga Grizzlies wynosiła tylko 9 oczek to świetnie rozegrana druga odsłona zakończona zwycięstwem 44:17 przypieczętowała wygraną Montana 76:40.

Najlepszym graczem meczu był Will Cherry, który do 21 zdobytych punktów dodał 3 zbiórki i 3 przechwyty, a Art Steward i Kareem Jamar dołożyli odpowiednio 14pkt i 5zb oraz 13pkt i 8zb. W Idaho State żaden z graczy nie zdołał przekroczyć bariery 10 punktów, a po 9 oczek mieli Melvin Morgan i Kenny McGowen.

Jakub Kuśmieruk na boisku pojawił się na ostatnie 6 minut meczu, oddał dwa niecelny rzuty i miał 2 zbiórki, blok oraz faul.

9 lutego w kolejnym spotkaniu Idaho State zmierzy się z Portland State.

Kosi
08.02.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl