Polub nas na facebooku:    
Przemek Karnowski wraca do formy

Optymistyczne informacje napłynęły ze Spokane, gdy po 10 miesięcznej przerwie ponownie na parkiecie zobaczyliśmy Przemka Karnowskiego. I myślę, że z podobną radością torunianina przyjęli na boisku wszyscy fani zgromadzeni na Kraziness in Kennel, czyli corocznym przedsezonowym wydarzeniu dla kibiców Bulldogs, podczas którego po raz pierwszy mogą na żywo zobaczyć swój zespół, jednocześnie świetnie się bawiąc w trakcie najróżniejszych konkursów.

Polak, gdy tylko pojawił się na rozgrzewce, 6000 zgromadzonych na hali fanów zgotowało mu owację na stojąco, co na pewno dodatkowo go zmotywowało. W pokazowym 20-minutowym wewnętrznym sparingu zanotował 10 punktów, 2 zbiórki, 2 asysty i blok, a jego drużyna wygrała 52:40. Z dobrej strony pokazali się również Bryan Alberts, Killian Tillie, Nigel Williams-Goss oraz Jordan Mathews, czyli głównie nowi gracze, którzy wspólnie z Przemkiem będą stanowić o sile Bulldogs.

Wcześniej przed sparingiem odbyła się prezentacja drużyny oraz kilka innych atrakcji. Konkurs rzutów za trzy punkty wygrał Jordan Mathews, który w pierwszej rundzie trafił 14 razy, w finale pokonując Dustina Triano 12 razy. Tzw. „konkurs umiejętności” polegający na celnym rzucie spod kosza, z osobistych, za trzy i z połowy wygrała drużyna Zacha Collinsa. Po sparingu naturalnie nie zabrakło autografów i pamiątkowych zdjęć.

Kolejne podobne wydarzenie dla kibiców Zags już 15 października i wtedy odbędzie się tzw. Fan Fest z udziałem również żeńskiej drużyny.

Galerie zdjęć: GoZags.com, spokesman.com

O wydarzeniu napisał także PolskiKosz.pl

Kosi
09.10.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl