Polub nas na facebooku:    
Przemek Karnowski wybrał Gonzaga

Stało się to na co wszyscy czekali. Po długim procesie rekrutacji, zainteresowaniu takich uczelni jak Duke czy Kansas i wizytach na kampusach Gonzaga oraz California Przemek Karnowski zdecydował, że swoją karierę będzie kontynuował w zespole Bulldogs.

Kilka dni temu na łamach serwisu 2takty.com zastanawiałem się, która uczelnia będzie dla Polaka lepsza. Nie udało mi się jednoznacznie stwierdzić, w którym miejscu Przemek będzie pasował lepiej, a jedynie doszedłem do wniosku, że oba miejsca mają swoje wady i zalety.

W tej chwili nie ma co już tego roztrząsać, a po prostu trzeba za Karnowskiego trzymać kciuki. O minuty łatwo na pewno mu nie będzie, bo pod koszem w Gonzaga są przecież Elias Harris, Kelly Olynyk i Sam Dower, z którym Polak będzie walczył o minuty. Rywalizacja spora, ale na pewno wpłynie to pozytywnie na jego rozwój.

Co ważniejsze wszystko wskazuje też na to, że w przedsezonowych rankingach Gonzaga Bulldogs znajdzie się w Top 25 drużyn w kraju. Na poziom rywalizacji także nie będzie można narzekać.

Kosi
02.05.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl