Polub nas na facebooku:    
Rafał Juć opowiada o swojej pracy

Determination.pl ponownie przygotowało dla wszystkich fanów koszykówki, w tym również tej w wykonaniu uniwersyteckim nie lada gratkę. Znany nam wszystkim bardzo dobrze Rafał Juć, który na swojej drodze do NBA zapisał się również w historii CollegeHoops.pl opowiada o swojej pracy scouta NBA. Dużo ciekawych pytań, jeszcze więcej interesujących informacji i gwarantuje wam, że tak dobrego wywiadu z nim jeszcze nie czytaliście. W rozwinięciu linki do obu części. Jeśli ktoś jeszcze nie czytał koniecznie musi nadrobić.

Rafał Juć- praca scouta NBA (1/2)
Rafał Juć- praca scouta NBA (2/2)

Kosi
30.05.2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl