Polub nas na facebooku:    
Seria wywiadów od Determination.pl

Na początku marca swoją premierę w internacie miała nowa strona „z publikacjami zagłębiającymi się w kwestie treningu, motywacji, psychologii, mentalności, poprzez spojrzenie naszych rozmówców.” Determination.pl to nowatorski projekt w Polsce, któremu na pewno warto się przyjrzeć, zwłaszcza że nie brakuje tekstów poświęconych koszykówce uniwersyteckiej. Obecnie możemy przeczytać na przykład o ciekawej historii trenerskiej Pawła Mrozika, czy o treningach Tomka Gielo i Przemka Karnowskiego. Poniżej bezpośrednie linki do wszystkich wpisów związanych z NCAA, ale warto sprawdzić również te pozostałe.

W drodze do celu: „Amerykański sen”
Część 1
Część 2

Przemek Karnowski
Dzień zaczynam o 6:30 na siłowni
Pierwszy miesiąc? Wszystko mnie bolało

Tomek Gielo
Pokochałem siłownię
Gotowy być liderem
NBA to cel i marzenie

Kosi
02.05.2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl