Polub nas na facebooku:    
Sparingi Polaków

Jak to zwykle bywa przed każdym sezonem drużyny z NCAA w ramach przygotowania rozgrywają po kilka sparingów. Część z nich jest oficjalnych i możemy o nich poczytać, inne odbywają się za zamkniętymi drzwiami, a rozmowy na ich temat są zabronione. Pierwsze dotyczą spotkań z zespołami z niższych rozgrywek, te drugie rywali z Dywizji I. W rezultacie o około 1-2 meczach pojawiają się informacje, czy skróty i na tych też poniżej się skupimy.

Gonzaga

Bulldogs swój mecz rozegrali już 1 listopada, pewnie pokonując Thompson Rivers 95-69. Trener Mark Few solidnie dzielił minuty dając możliwość zaprezentowania się wszystkich zawodnikom, ale Przemek Karnowski ze względu na problemy z faulami na boisku spędził tylko 14 minut notując 4 punkty i 3 zbiórki. W jego miejsce bardzo dobrze wypadł Domantas Sabonis notując w 19 minut 14 punktów i 5 zbiórek.

Pełne statystyki
Cały mecz

Canisius

Dwa sparingi rozegrała drużyna Jana Grzelińskiego, dla którego były to pierwsze sprawdziany. 1 listopada Griffins pokonali Ryerson 79:76, a Polak w 19 minut uzbierał 2 oczka i rozdał 3 asysty. 10 dni później zaś na boisku spędził już 32 minuty zdobywając 4 punkty oraz 2 asysty, ale jego zespół uległ po dogrywce Daemen College 81:83.

Statystyki z pierwszego sparingu
Statystyki z drugiego sparingu

Sacred Heart

Swój pierwszy sparing rozegrał również Filip Nowicki, który spotkanie zaczynając w pierwszej piątce w 10 minut zdobył 5 punktów i 3 zbiórki, ale miał też 5 fauli. Pioneers pokonali Bridgeport 82:63.

Statystyki

Zespół Liberty w tym roku żadnego oficjalnego sparingu nie rozegrał, ale Tomek Gielo i tak może pochwalić się najlepszą akcją:

Kosi
13.11.2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl