Polub nas na facebooku:    
Sprawdź to video – 7.04.2012

Mały zbiór filmików, głównie z youtube, które moim zdaniem warto obejrzeć. Niektóre będą krótki, inne dłuższe. Niektóre śmieszne, inne ciekawe, czy poważne, a jedynym wspólnym punktem będzie oczywiście koszykówka uniwersytecka. Częstotliwość pojawiania się będzie różna, ale postaram się by było to w miarę regularnie.

A teraz usiądźcie wygodnie i miłego oglądania!

Cały Finał NCAA, czyli Kentucky vs. Kansas na wypadek, gdyby ktoś jeszcze nie widział.

One Shining Moment 2012 – krótkie podsumowanie całego Turnieju.

Never Doubt The Pack – teledysk podsumowujący zakończony sezon Nevady i Olka Czyża.

Anthony Davis w programie Jimmy Kimmel Live.


Konferencja prasował Jareda Sullingera, w której ogłasza swoją decyzję o zgłoszeniu się do Draftu 2012.

Kosi
07.04.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl