Polub nas na facebooku:    
Start!

Oficjalnie wystartowaliśmy z nową stroną. Na początek zachęcamy do zapoznania się krótkim wpisem organizacyjnym – Zmiany, zmiany.

U góry, pod nagłówkiem mamy krótkie menu skupiające się na najważniejszych kategoriach. Resztę kategorii ze starej strony wraz ze wszystkimi tekstami i informacjami można znaleźć klikając w zakładkę „Archiwum”. Po prawej stronie zaś znajduje się kilka mniej, lub bardziej istotnych dodatków.

Obecnie w redakcji są trzy osoby: Krzysztof Kosidowski, Rafał Juć i Sebastian Hetman. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany dołączeniem do naszego grona zapraszamy do kontaktowania się poprzez e-mail: kosi@collegehoops.pl.

Zachęcamy do częstego odwiedzenia i poszerzania swojej wiedzy na temat koszykówki uniwersyteckiej.

Kosi
07.11.2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl