Polub nas na facebooku:    
Turniej NCAA – dzień trzeci

Pierwsza runda już za nami, a więc zaczyna się robić coraz goręcej. Przygotowaliśmy krótki rozpis dzisiejszych spotkań.

17:10 #3 LSU – #6 Maryland

Maryland miało duże problemy z solidną ekipą Belmont, natomiast LSU zmierzyło się z Yale, wygrywając – także nie bez problemów – pięcioma punktami. Wydaje się, że minimalnym faworytem tego starcia jest LSU.

19:40 #2 Kentucky – #7 Wofford

Jakieś 90% USA będzie zapewne za Woffordem, bo to właśnie za niespodzianki kochamy March Madness. Chyba dawno nie było małej uczelni z małej konferencji, która ma aż takie szanse na sukces (specjalnie tak zbudowałem zdanie, żeby wykluczyć Wichita State i Gonzagę). Faworytem wciąż jest Kentucky, ale zwycięstwo Woffordu nie będzie niespodzianką.

22:15 #2 Michigan – #10 Florida

Jestem zdania, że Michigan powinno bez większych problemów wygrać ten mecz. Co prawda zwycięstwo Florydy nad silną Nevadą daje do myślenia, ale mimo wszystko – Michigan są w tym sezonie bardzo mocni.

23:10 #4 Florida State – #10 Murray State

Z serii – upset, o którym każdy marzy i nikt się nim nie zdziwi. Florida State jest chimeryczna, z Vermont miała spore problemy, a w Murray State gra świetny Ja Morant, którego każdy chce oglądać jak najdłużej. Stawiam na Racers!

00:15 #1 Gonzaga – #9 Baylor

To powinien być spacerek dla Zags.

00:45 #2 Migichan State – #10 Minnesota

Spacerku nie będzie, ale wg mnie Michigan State wygra ten bez jakichś poważniejszych problemów.

01:40 #3 Purdue – #6 Villanova

Jedno z ciekawszych spotkań. Z pewnością Villanova nie jest zespołem, który chciałbyś trafić z dopiero #6 seedem, bo sama organizacja gry plus coach sprawiają, że zawsze są groźni, nawet gdy mają za sobą taki sobie sezon #MichiganState. Idealne 50/50.

02:40 #4 Kansas – #5 Auburn

Duży test dla ekipy Kansas, która nie ma za sobą najlepszego sezonu. Wydaje mi się, że dadzą radę, bo pierwszy mecz w wykonaniu Auburn totalnie nie przekonuje.

 

Lehu
23.03.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl