Polub nas na facebooku:    
Turniejowy rozkład jazdy 26-27.03.16

Przed nami dwa dni z fazą Elite 8. Jako, że meczów coraz mniej zapowiemy sobie 4 najbliższe spotkania w jednym wpisie. W ten świąteczny weekend poznamy zwycięzców regionów czyli czterech uczestników Final Four, których będzie gościło w tym roku Houston. Do końca sezonu już tylko siedem spotkań! Dzisiaj krótko bo świąteczny okres nie sprzyja rozpisywaniu się. Wesołych świąt! 

Sobota 26.03

Sobotnie mecze są o wiele cięższe do wytypowania a jednocześnie zapowiadają się na bardziej wyrównane, bo poziom ekip jest niemalże identyczny. Zarówno w pierwszej jak i drugiej parze zagrają najlepsze drużyny z 1 i 2 seedem w regionie. Mamy więc śmietankę. Komisja się nie pomyliła i wybrała najlepsze drużyny.

23.09 Oklahoma – Oregon

Mój typ: Oklahoma

01.49 Villanova – Kansas

Mój typ: Kansas

Niedziela 27.03

Niedziela z kolei to nieco inny schemat. W obu meczach mamy zdecydowanego faworyta, który od początku był typowany do dalekich faz w turnieju. Jednak ich przeciwnicy to niżej rozstawione ekipy, które po drodze miały kilka zwycięstw powiedzmy nadprogramowych. Nie są to jakieś anonimowe programy czy underdogi bo zarówno Syracuse jak i Notre Dame to uznane programy, które w ostatnich latach cały czas są w szerokiej czołówce I dywizji.

00.09 Virginia – Syracuse

Mój typ: Virginia

02.49 Notre Dame – North Carolina

Mój typ: North Carolina

wojgrudzien
26.03.2016
Komentarze

Szkoda. Na szczęście w Final Four jest mój zespół nr 2, czyli North Carolina. Tak więc, mimo wszystko dla mnie emocje będą do końca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl