Polub nas na facebooku:    
Turniejowy rozkład jazdy 26-27.03.16

Przed nami dwa dni z fazą Elite 8. Jako, że meczów coraz mniej zapowiemy sobie 4 najbliższe spotkania w jednym wpisie. W ten świąteczny weekend poznamy zwycięzców regionów czyli czterech uczestników Final Four, których będzie gościło w tym roku Houston. Do końca sezonu już tylko siedem spotkań! Dzisiaj krótko bo świąteczny okres nie sprzyja rozpisywaniu się. Wesołych świąt! 

Sobota 26.03

Sobotnie mecze są o wiele cięższe do wytypowania a jednocześnie zapowiadają się na bardziej wyrównane, bo poziom ekip jest niemalże identyczny. Zarówno w pierwszej jak i drugiej parze zagrają najlepsze drużyny z 1 i 2 seedem w regionie. Mamy więc śmietankę. Komisja się nie pomyliła i wybrała najlepsze drużyny.

23.09 Oklahoma – Oregon

Mój typ: Oklahoma

01.49 Villanova – Kansas

Mój typ: Kansas

Niedziela 27.03

Niedziela z kolei to nieco inny schemat. W obu meczach mamy zdecydowanego faworyta, który od początku był typowany do dalekich faz w turnieju. Jednak ich przeciwnicy to niżej rozstawione ekipy, które po drodze miały kilka zwycięstw powiedzmy nadprogramowych. Nie są to jakieś anonimowe programy czy underdogi bo zarówno Syracuse jak i Notre Dame to uznane programy, które w ostatnich latach cały czas są w szerokiej czołówce I dywizji.

00.09 Virginia – Syracuse

Mój typ: Virginia

02.49 Notre Dame – North Carolina

Mój typ: North Carolina

wojgrudzien
26.03.2016
Komentarze

Szkoda. Na szczęście w Final Four jest mój zespół nr 2, czyli North Carolina. Tak więc, mimo wszystko dla mnie emocje będą do końca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl