Polub nas na facebooku:    
Zespoły NCAA od kuchni

Wyszukiwanie rzeczy w internecie idzie mi najlepiej, więc też stwierdziłem, że warto to wykorzystywać. Dostęp do linków do całych meczów macie na bieżąco w prawej kolumnie na stronie, a dziś przygotowałem odnośniki do programów przybliżających nam wybrane drużyny NCAA. Zespoły coraz chętniej dzielą się z nami nie tylko wywiadami, czy skrótami spotkań, ale także bardzo ciekawymi materiałami z szatni i treningów. W zależności od uczelni programy pojawiają się z różną regularności i trwają od kilku do kilkudziesięciu minut, ale zawsze warto poświęcić im czas. Oto kilka propozycji ode mnie:

Michigan Wolverines

Inside Michigan Basketball – z aktualnego sezonu dostępnych jest aż 11 odcinków, w których omawiany jest kolejny tydzień rozgrywek. Wprawdzie zespół Michigan w tym sezonie wypada dość średnio w porównaniu do poprzednich lat, ale o tak bardzo przyjemnie się to ogląda.

Penn State Nittany Lions

Penn State Basketball: In The Paint – już trzeci sezon z rzędu ekipa Penn State pozwala nam zajrzeć za kulisy. W 6 odcinkach może obejrzeć jak to wygląda w dolnych rejonach konferencji Big Ten.

Rutgers Scarlet Knights

The Rutgers Basketball Story – kolejna drużyna z Big Ten. Do sprawdzenia 5 odcinków.

Michigan State Spartans

Spartan Basketball All Access – ciągle pozostajemy w tej samej konferencji, ale wracamy do cotygodniowych programów. 11 odcinków pełnych ciekawych materiałów od jednego z faworytów Big Ten.

Illinois Fighting Illini

Illinois Basketball: Toughness and Togetherness – dostępne są tylko trzy odcinki, ale znacznie więcej w nich materiałów „od kuchni” niż ze spotkań. Jak widać zespoły z Big Ten lubią udostępniać takie filmy.

Notre Dame Fighting Irish

Inside Notre Dame Basketball – z publikowanych, co tydzień programów dowiadujemy się o wydarzeniach i meczach z ostatnich dni. Jest co oglądać, bo ekipa Notre Dame notuje naprawdę bardzo dobry sezon.

Villanova Wildcats

Inside Villanova Basketball – raport drużyny z konferencji Big East, która pomimo zmian wciąż jest bardzo emocjonująca. Jak na razie pojawiło się 6 odcinków, którym na pewno warto poświęcić uwagę.

Kentucky Wildcats

This is Kentucky Basketball – tu specjalnie nikogo zachęcać chyba nie trzeba. Trener John Calipari od przejścia do Kentucky z roku na rok trenuje strasznie mocne zespoły. Aż 13 odcinków daje nam możliwość zajrzenia do jednego z najgorętszych kampusów w USA.

Northern Iowa Panthers

UNI Basketball All-Access – polecam zwłaszcza tą serie, by obejrzeć, jak to wszystko funkcjonuje na nieco mniejszych uczelniach. A warto tym bardziej, że zespół Northern Iowa dzięki świetnym wynikom zalicza się do grona czołowych ekip całej NCAA.

Znacie jeszcze jakiś podobne programy ? Zachęcam do umieszczania linków w komentarzach.

Kosi
25.02.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl