Polub nas na facebooku:    
Znamy terminarz Texas-Arlington

Sezon zbliża się wielkimi krokami, a już za miesiąc startują pierwsze oficjalne treningi. Z każdym kolejnym dniem pojawiają się więc terminarze następnych zespołów i konferencji. W tym miejscu warto też przypomnieć, że w NCAA za część terminarza odpowiadają władze i trenerzy poszczególnych ekip, i stąd też rozbieżności w czasie pomiędzy ich publikacją.

Więcej informacji na temat terminarzu znajdziesz w zakładce „Przepisy”

W tym roku po raz pierwszy i ostatni drużyna Texas-Arlington zagra w konferencji Western Athletic Conference. W kolejnym dołączy już do Sun Belt, a powodem tych zmian w tak krótkim okresie (Southland -> WAC -> Sun Belt) jest rewolucja w konferencjach WAC oraz brak drużyny Footballowej. Wracając jednak do głównego wątku tematu kilka dni temu na oficjalnej stronie uczelni pojawił się oficjalny terminarz na nadchodzący sezon.

Mavericks sezon rozpoczną 9 listopada meczem na wyjeździe z Cal State Bakersfield, a na swojej nowej hali College Park Center zadebiutują 7 dni później w spotkaniu z Oklahoma i po raz pierwszy w historii zagrają u siebie z zespołem z konferencji Big 12. Na wyjeździe zaś zmierzą się między innymi z zespołami North Texas (28.11), Texas (01.12) oraz Oklahoma State (19.12), które śmiało możemy zaliczyć do  ciekawych i wymagających rywali.

Rywalizacje w WAC rozpoczną już 29 grudnia spotkaniem z New Mexico State. Zaś turniej konferencji zostanie rozegrany w dniach 13-16 marca. Jak co roku Mavericks wezmą też udział w meczu z serii ESPN Bracket Busters, który tym razem będzie miał miejsce  23 lutego 2013.

Pełny terminarz Texas-Arlington w formacie .pdf

Podopieczni trenera Scotta Crossa staną przed sporym wyzwaniem, ale o tym szerzej dopiero za jakiś czas.

Kosi
08.09.2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl