Polub nas na facebooku:    
3punkty z nocy 16/17.01.2017

Najwięcej działo się w Big East, ale także w innych konferencjach było ciekawie.
1) Aż 5 spotkań z udziałem drużyn z Big East zostało rozegranych wczoraj, choć odbyło się bez niespodzianek. Wszystkie wyżej notowane ekipy wygrały swoje pojedynki i Villanova ograła Seton Hall 76:46, Providence pokonało Georgetown 74:56, a St John’s wygrało z DePaul 78:68. Znacznie ciekawiej było w meczu Butler z Marquette, gdzie Bulldogs w pewnym momencie przegrywali już 18 punktami, by ostatecznie zwyciężyć 88:80. Podobne emocje towarzyszyły spotkaniu Creighton z Xavier, gdzie po bardzo wyrównanym meczu lepsi okazali Ci pierwsi wygrywając 72:67. Niestety w pierwszej połowie kontuzji lewego kolana doznał lider Bluejays Maurice Watson Jr. i będzie zmuszony pauzować około 2-3 tygodni opuści pozostałą część sezonu (badania wykazały zerwanie więzadeł).

2) Zespół Kansas dzięki zwycięstwie nad Iowa State 76:72 powiększyli swój bilans do 6 wygranych w konferencji Big 12. Jayhawks dość szybko wypracowali sobie kilku-punktową przewagę i wydawało się, że spokojnie dowiozą zwycięstwo do końca. Tymczasem gracze Cyclones wykorzystali błędy swoich rywali w końcówce i 11 sekund przed końcem przegrywali już tylko 3 oczkami. Było gorąco i dlatego zachęcam do śledzenia zakładki z całymi meczami, bo na pewno wkrótce pojawi się link do obejrzenia.

3) Dzięki świetnej postawie trójki skrzydłowych – Kennedy Meeks, Isaiah Hicks i Justin Jackson, którzy wspólnie zdobyli 54 punkty oraz 30 zbiórek North Carolina pokonało Syracuse 85:68 i było to 800 zwycięstwo trenera Roy’a Williamsa. Został więc 5 aktywnym coachem z takim dorobkiem, a pozostała czwórka to Mike Krzyzewski, Jim Boeheim, Rollie Massimino i Bob Huggins. (cała ceremonia)

Akcja nocy i Edmond Sumner z Xavier.

Kosi
17.01.2017
Komentarze

ten kto pozwolił Maurice Watson Jr na wejście na boisko po pierwszej kontuzji i próbę gry dalej tego zawodnika powinien stracić pracę.
To kryminał.
Chłopak po wejściu cały czas kulał aż w końcu zrobił sobie krzywdę. No i po sezonie. Szkoda bo fajnie grali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl