Polub nas na facebooku:    
3punkty z nocy 18/19.01.2017

Virginia zgodnie z planem wygrała z Boston College 71:54, Cincinnati ograło Temple 81:74, Virginia Tech potrzebowała trochę szczęścia by pokonać Georgia Tech 62:61, a Washington dzięki rekordowej dyspozycji Markelle’a Fultza (37 punktów, 8 asyst, 5 zbiórek, 3 przechwyty, 3 bloki) wygrał po dogrywce z Colorado 85:83. Poza tym działo się całkiem sporo o czym więcej poniżej.
1) Zespół Cal Poly wyraźnie przegrał z UC Irvine 48:70, a Jakub Nizioł na boisku spędził rekordowe 22 minuty i w tym czasie uzbierał najwięcej w zespole 11 punktów (0/2 za 2, 2/4 za 3, 5/6 za 1) i 5 zbiórek. Całe spotkanie można obejrzeć na kanale YouTube konferencji Big West. West Virginia sensacyjnie uległa po dogrywce Oklahoma 87:89. Bohaterom meczu okazał się Jordan Woodard zdobywając 20 punktów, w tym te kluczowe doprowadzające do dogrywki, a następnie w doliczonym czasie gry trafiając na zwycięstwo. Maciej Bender w 5 minut gry zanotował 2 punkty (1/2 za 2, 0/1 za 3), blok i przechwyt. Cały mecz znajdziecie w zakładce z linkami.

2) South Carolina wygrała z Floridą 57:53 i obok Kentucky są jedyną ekipą w SEC bez porażki. 20 punktów i 5 zbiórek zdobył Sindarius Thornwell. Jak łatwo można wywnioskować z wyniku mecz nie stał na wysokim poziomie, co potwierdza skuteczność obu ekip, w tym 0/17 za trzy Gators. Nieco ciekawiej było w drugim pojedynku ekip z rankingu AP 25, gdzie Florida State pokonała Notre Dame 83:80. Niemal przez całe spotkanie wynik oscylował w granicach remisu, a gwiazdą meczu okazał się skrzydłowy Jonathan Isaac, który zdobył 23 punktu, 10 zbiórek i 7 bloków.

3) Sporo emocji towarzyszyło spotkaniom w konferencji Big Ten. Blisko sprawienia kolejnej niespodzianki była drużyna Penn State ostatecznie przegrywając z Indianą 75:78. Hoosiers uratował James Blackmon Jr. trafiając trójkę na zwycięstwo równo z końcową syreną, w sumie zdobywając 17 oczek, 5 zbiórek i 3 asysty. Niestety w trakcie meczu poważnie wyglądającej kontuzji kolana doznał OG Anunoby i wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie na boisku już go nie zobaczymy.

Rzut w ostatnich sekundach meczu zdecydował także o zwycięzcy pojedynku Ohio State – Nebraska. Marc Loving (15 punktów, 11 zbiórek, 2 bloki) trafiając spod kosza na 0,6 sekundy przed końcem dał wygraną Buckeyes 67:66.

Seth Allen z Virginia Tech i akcja nocy.

Kosi
19.01.2017
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl