Polub nas na facebooku:    
3punkty z nocy 28/29.12.2016

Czasu coraz mniej, a dzieję się coraz więcej, więc spróbujemy z czymś nowym. W krótkich odnośnikach będziemy podsumowywać najważniejsze wydarzenia z nocy i to nie koniecznie te związane z samymi meczami, czy koszykówką. Dziś jednak tylko sportowo.
1) W wygranym spotkaniu Penn z Drexel 75:67 ponownie nie wystąpił Jakub Mijakowski, za to coraz więcej szans gry otrzymuje Jakub Nizioł, który na boisku spędził rekordowe 14 minut notując 3 punkty (1/3 z gry) oraz 6 zbiórek. Jego Cal Poly uległo jednak na wyjeździe Grand Canyon 64:71. Całe spotkanie można obejrzeć na YouTube.

2) W meczu nocy pierwszą porażkę w sezonie odniosła ekipa UCLA, która uległa Oregon 87:89. Jeszcze 3,5 minuty przed końcem Bruins prowadzili 8 punktami, a ostatnie 60 sekund spotkania rozpoczynali z 4 punktowym prowadzenie. Jednak po szalonej końcówce i dwóch szczęśliwych trójkach w samej końcówce, to gracze Ducks z boiska schodzili zwycięsko. Bohaterem okazał się Dillon Brooks zdobywając 23 oczka (9/20 z gry), 9 zbiórek i 4 asysty oraz trafiając trójkę równo z końcową syreną.

3) Josh Hart rzutem za trzy na 10 sekund przed końcem musiał ratować Villanova przed sensacyjną porażką z DePaul. Przegranej nie udało się za to uniknąć Indianie, która musiała uznać wyższość Nebraska 83:87 oraz Louisville ulegającej Virginia 53:61. Akcją nocy popisał się Dennis Smith Jr. z NC State (nie licząc oczywiście rzutu Brooksa):

Kosi
29.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl