Polub nas na facebooku:    
College Raport 02.12.17

Tylko 22 spotkania, ale za to już pierwsze konferencyjne! Szybko poszło, ale poniekąd to kwestia specyficznego terminarza w BigTen – to właśnie w tej konferencji miały miejsce dwie pierwsze konferencyjne gry tego sezonu.

1. W pierwszym Purdue ograło na wyjeździe Maryland 80:75. 21 punktów Isaaca Haasa, 20 Dakoty Mathiasa. Edwardsowie tym razem uzbierali 28 oczek i 17 zbiórek. W Maryland najlepsi byli Anthony Cowan – 20 oczek i Kevin Huerter – 19.

2. Northwestern potrzebowało dogrywki aby ograć u siebie Illinois 72:68. 22 punkty dla zwycięzców zdobył Scottie Lindsey, dla Illinois najlepiej punktował Leron Black – 15 oczek.

W zbliżających się dniach na parkiety wybiegną kolejne ekipy BigTen, rozgrywając po dwa spotkania. Później wrócą do gier niekonferencyjnych, by wznowić rywalizację wewnątrz konferencji na początku stycznia.

3. W taki sposób Boise State ograło Oregon, kończąc tym samym najdłuższą serię zwycięstw na własnym parkiecie w całej NCAA.

4. 21 punktów Marcusa Fostera nie pomogło Creighton wygrać z Gonzagą. Zwycięstwo 91:74 zapewnił Zags tercet Killian Tille, Silas Melson i Zach Norvell, który łącznie zdobył 64 punkty.

5. 27 i 24 – to zdobycze punktowe odpowiednia Joela Berry’ego i Luke’a Maye, który dały North Carolinie wygraną na terenie Davidson. Ten drugi dołożył także 17 zbiórek. Dla gospodarzy 22 punkty zdobył Peyton Aldridge.
6. Spora niespodzianka w stanie Georgia. Miejscowi Georgia Tech przegrali u siebie z jedną ze słabszych ekipa całej I Dywizji – Grambling State 63:64. Tylko Jose Alvarado (22 punkty) i Tadric Jackson (19) dali radę w ekipie Yellow Jackets. Ben Lammers zanotował co prawda 7 bloków, ale był 1-7 z gry. Dla zwycięzców najlepiej punktował Diontae Jones – 18 punktów.
7. Dwa wsady z HS.


https://twitter.com/_SkyHigh0/status/936810660050042882

Lehu
02.12.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl