Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 10-12.11

Czas na pierwszy weekend z ligą akademicką. Od ostatniego meczu minęło niemal pół roku. Najwyższy czas odkurzyć nasz przegląd najciekawszych wydarzeń tygodnia. Oto najciekawsze mecze pierwszego weekendu. Będziemy się spotykać  w każdy poniedziałek.
Piątek 10.11
18.00 Savannah State – Cincinnati
19.00 Central Arkansas – Baylor
19.00 Lamar – Tulsa
00.00 Texas A&M – West Virginia (mecz w Europie – Rammstein Air Base – Niemcy)
00.00 Detroit Mercy – Virginia Tech
00.30 Memphis – Alabama
00.30 Fairleigh Dickinson – Seton Hall
01.00 Morehead State – Xavier
01.00 Cornell – Syracuse
01.00 VMI – NC State
01.00 Western Carolina – Clemson
01.00 Indiana State – Indiana
01.00 Robert Morris – Ohio State
01.00 South Carolina State – Wisconsin
01.00 Maryland – Stony Brook
01.00 UNC Greensboro – Virginia
01.00 South Carolina – Wofford
01.00 Colgate – Connecticut
01.00 Cal Poly – Stanford
01.00 Kennesaw State – Butler
01.00 New Orleans – St. John’s
01.00 Houston Baptist – Providence
01.00 Ball State – Dayton
01.00 Utah Valley – Kentucky
01.00 Elon – Duke
01.00 Northern Iowa – North Carolina
01.00 Iona – Albany
01.00 MIT – Harvard
01.30 UNC Ashville – Rhode Island
02.00 SIU Edwardsville – Purdue
02.00 Louisiana – Ole Miss
02.00 Alcorn State – LSU
02.00 Samford – Arkansas
02.00 Mercer – UCF
02.00 UMBC – SMU
02.00 Northern Colorado – Colorado
02.00 Northwestern State – Texas
02.00 Niagara – St Bonaventure
02.00 Gardner-Webb – Miami(FL)
02.00 North Florida – Michigan State
02..00 South Carolina Upstate – Minnesota
02.00 UMKC – Wichita State
02.00 Northern Arizona – Arizona
02.30 Columbia – Villanova
02.30 Loyola(MD) – Northwestern
03.00 Texas Southern – Gonzaga
03.00 Pittsburgh – Navy
03.00 Chicago State – Iowa
03.00 Iowa State – Missouri
03.00 Yale – Creighton
03.00 American – Kansas State
03.00 South Alabama – Texas Tech
03.00 Tennessee State – Kansas
03.30 Austin Peay – Vanderbilt
04.00 Belmont – Washington
04.00 Idaho State – Arizona State
04.00 Praire View A&M – Utah
04.00 Idaho – Nevada
04.00 San Diego Christian – San Diego State
04.00 CS Fullerton – USC
05.00 Long Beach State – San Francisco
05.30 Georgia Tech – UCLA
06.00 UC Riverside – California
06.00 Coppin State – Oregon
06.00 Arkansas Pine-Bluff – Hawaii
Sobota 11.11
19.00 Illinois State – Florida Gulf Coast
19.00 Pennsylwania – Fairfield
21.00 Stephen F. Austin – Longwood
22.00 Notre Dame – De Paul
01.00 Utah Valley – Duke
01.30 North Florida – Michigan
02.00 St. Francis(PA) – Saint Mary’s
02.30 Eastern Illinois – Nebraska
03.00 Mississippi Valley State – BYU
04.00 Florida A&M – UNLV
 
Niedziela 12.11
18.00 Jacksonville – Georgetown
19.00 South Carolina State – Boston College
19.30 Monmouth – Seton Hall
20.00 George Mason – Louisville
20.00 North Carolina A&T – Clemson
20.00 Massechussetts – Harvard
20.30 Radford – Ohio State
20.30 Central Connecticut – Rutgers
21.00 Omaha – Oklahoma
21.30 Vermont – Kentucky
22.00 Navy – Miami(FL)
22.00 Chicago State -Purdue
22.00 Charleston Southern – NC State
22.00 UL Monroe – SMU
22.00 Cal Poly – California
23.00 Fairleigh Dickinson – Penn State
00.00 UMBC – Arizona
00.00 Tenn-Martin – Illinois
00.00 Yale – Wisconsin
00.00 Bucknell – Arkansas
00.00 Princeton – Butler
00.00 UC Irvine – Denver
01.00 The Citadel – Virginia Tech
01.00 Alcorn Stare – Creighton
02.00 Howard – Indiana
02.00 Eastern Washington – Washington
04.00 Pacific – Stanford
04.00 North Dakota – Hawaii
 

wojgrudzien
10.11.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl