Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 11-17.01

Zapraszamy do zapoznania się z tym co w tym tygodniu oferuje nam NCAA. 
Poniedziałek 11.01
00.00 Chattanoga – Wofford
01.00 Monmouth – Fairfield
01.30 Bucknell – Lehigh
Wtorek 12.01
00.30 DePaul – Xavier
01.00 Florida – Texas A&M
01.00 Mississippi State – Kentucky
01.00 Kansas – West Virginia
01.00 Wisconsin – Northwestern
01.00 Miami – Virignia
02.00 Davidson – Dayton
02.00 Drake – Evansville
02.30 Providence – Creighton
03.00 Auburn – Vanderbilt
03.00 Iowa State – Texas
03.00 Minnesota – Nebraska
03.00 Maryland – Michigan
04.00 New Mexico – UNLV
Środa 13.01
00.15 SMU – East Carolina
00.30 Rutgers – Ohio State
00.30 Georgetown – St. John’s
01.00 Tennessee – Georgia
01.00 Houston – Cincinnati
01.00 Boston College – Syracuse
01.00 Duke – Clemson
01.00 Fordham – VCU
02.00 Temple – Memphis
02.15 TCU – Baylor
02.30 Marquette – Villanova
02.30 Penn State – Purdue
03.00 Ole Miss – LSU
03.00 South Carolina – Alabama
03.00 Oklahoma – Oklahoma State
03.00 Wake Forest –  Virginia Tech
03.00 Georgia Tech – Notre Dame
03.00 Florida State – NC State
03.00 Wichita State – Missouri State
04.00 San Diego State – Colorado State
04.00 Boise State – Nevada
05.00 USC – UCLA
Czwartek 14.01
01.00 Connecticut – Tulsa
01.00 Iowa – Michigan State
01.00 Sacred Heart – Central Connecticut
02.00 Washinghton State – Arizona State
02.00 Milwaukee – Valparaiso
03.00 BYU – Gonzaga
03.00 Pittsburgh – Louisville
03.00 Washinghton – Arizona
03.00 Murray State – Belmont
04.00 Northern Arizona – Idaho
04.00 Loyola Marymount – San Francisco
04.00 Oregon – Utah
05.00 California – Stanford
Piątek 15.01
18.00 Albany – Maine
01.00 George Washington – Dayton
03.00 Monmouth – Iona
Sobota 16.01
18.00 South Florida – Memphis
18.00 Cincinatti – Temple
18.00 Virginia Tech – Georgia Tech
18.00 Syracuse – Wake Forest
18.00 Ohio State – Maryland
18.00 NC State – North Carolina
18.00 St. John’s – Butler
18.30 Indiana – Minnesota
18.30 Massechussets – Davidson
19.00 Missouri – South Carolina
19.00 Villanova – Georgetown
20.00 Texas A&M – Georgia
20.00 TCU – Kansas
20.00 Boston College – Pittsburgh
20.00 Notre Dame – Duke
20.00 Miami – Clemson
20.00 Xavier – Marquette
21.00 Baylor – Texas Tech
21.30 Tennessee – Mississippi State
22.00 Kentucky – Auburn
22.00 West Virignia – Oklahoma
22.00 Iowa State – Kansas State
22.00 Sacred Heart – St Francis (BKN)
22.00 Loyola (CHI) – Northern Iowa
22.30 Seton Hall – Providence
00.00 BYU – Portland
00.00 Alabama – Vanderbilt
00.00 Oklahoma State – Texas
02.00 Florida – Ole Miss
02.00 San Diego – Gonzaga
02.00 Green Bay – Valparaiso
02.30 Arkansas – LSU
03.30 Washington State – Arizona
04.00 Air Force – UNLV
04.00 San Diego State – Boise State
Niedziela 17.01
18.00 American – Army
19.00 Creighton – DePaul
19.30 Michigan State – Wisconsin
20.00 Connecticut – Houston
21.00 SMU – Tulane
22.00 Southern Illinois – Drake
22.00 Indiana State – Wichita State
22.30 Michigan – Iowa
00.30 Virginia – Florida State
01.00 Oregon – Colorado
02.30 Oregon State – Utah

wojgrudzien
11.01.2016
Komentarze

Czy moglibyście wyszczególniać nie tylko mecze Polaków, ale też te, które warto obejrzeć? Te zapowiadające się według redakcji najlepiej?

Początkowo taki był plan aby podkreślić mecze Polaków a do najciekawszych spotkań dodać kilka zdań komentarza – takiej mini zapowiedzi. Jednak przeceniłem swoje możliwości z czasem. Od następnego tygodnia postaram się coś wykombinować, żeby wyróżnić najciekawsze mecze.

Przynajmniej mi wystarczy jak najciekawsze mecze będą tylko pogrubione, i tak robicie dobrą robotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl