Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 13.11

Czas na czwarty dzień sezonu. Zobaczmy wspólnie co ciekawego czeka nas w poniedziałkowe popołudnie i noc w lidze NCAA.
W sesji popołudniowej dwa ciekawe mecze.
18.00 Noth Carolina Central – Evansville
18.00 Jacksonville State -Richmond
W nocy zdecydowanie ciekawiej i intensywniej.
00.30 Minnesota – Providence
00.30 Eastern Kentucky – Providence
01.00 Gardner-Webb – Florida
01.00 Western Carolina – Cincinatti
01.00 Mount St. Mary’s – Notre Dame
01.00 Montana – Pittsburgh
01.00 Austin Peay – Virginia
01.00 Central Michigan – Michigan
01.00 New Orleans – Oakland
01.00 North Florida – VCU
01.00 Albany – Boston University
01.00 Pennsylwania – La Salle
01.00 Florida Gulf Coast – Siena
01.30 Belmont – Vanderbilt
02.00 St. Peter’s – Northwestern
02.00 Texas A&M CC – Baylor
02.00 North Texas – Nebraska
02.00 Western Michigan – South Carolina
02.00 Milwaukee – Iowa State
02.30 Raider – Xavier
03.00 Charleston – Wichita State
03.00 Wagner – Missouri
03.00 Praire View A&M – Oregon
03.00 Mississippi Valley State – Utah
03.00 Tennessee Tech – TCU
04.00 New Mexico – Saint Mary’s
05.00 North Dakota State – USC
05.00 Wyoming – Oregon State
05.30 Rhode Island – Nevada
06.00 Troy – Hawai’i

wojgrudzien
13.11.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl