Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 13-15.11.2015

Witam w nowym cyklu na Akademicki rozkład jazdy. Będzie się ukazywał w każdy poniedziałek i będzie zapowiedzią tego co czeka nas kibiców w nadchodzącym tygodniu na parkietach akademickich. Co tutaj znajdziecie? Przede wszystkim rozpiskę najbardziej interesujących spotkań. Wszystko po to abyście w jednym miejscu mieli rozkład najlepiej zapowiadających się meczów. Do najciekawszych z nich będę starał się dodać kilka słów komentarza. Będzie to przy okazji wielkich szlagierów. Generalnie będzie to typowy terminarz najlepszych meczów. Suche fakty. Cała prawda całą dobę 😉 Dzisiaj zaprezentuję wam co wydarzy się w pierwszy weekend nowego sezonu. Będą to przede wszystkim turnieje TIP OFF. Kilka meczów odbędzie się w ciekawych lokalizacjach. Gonzaga zagra na wyspie Okinawa w Japonii, gdzie znajduje się baza wojskowa USA. Będziemy mieli również mecz w Chinach. W przeszłości grano na lotniskowcach lub bazach wojskowych m.in. w Europie, w Niemczech. Szczególnie dużo będzie działo się w piątek. Do tego w niedzielę kilka meczów o normalnych dla nas godzinach! Lecimy! 

Gdzie oglądać NCAA zapytacie. Niestety o takim luksusie jak ESPN America kilka lat temu możemy tylko pomarzyć. Niestety żadna polska telewizja nie pokazuje rozgrywek NCAA i nie sądze, że kiedykolwiek będzie pokazywała. Co pozostaje? Najpopularniejsze strony ze streamami do meczów. Nie brakuje tam linków do lepszych jak i teoretycznie słabszych spotkań. Stron tego w internecie nie brakuje. To opcja darmowa.

Pozostaje jeszcze druga możliwość jednak wiąże się z wydatkiem rzędu około 120 euro za cały rok. Chodzi mi oczywiście o ESPN Player, który oferuje większość spotkań live i z odtworzenia. Opcja abonamentu na jeden miesiąc to 22 euro a na cały rok to tak jak pisałem wcześniej 119.99 euro. Jest jeszcze opcja na jeden dzień aby przetestować działanie Playera. To wydatek 10 euro.

Krzysiek powinien podobnie jak rok i dwa lata temu dodawać linki do spotkań które znajdzie w sieci, więc sprawdzajcie, wchodzcie na stronę napewno każdy znajdzie coś dla siebie. To wszystkie opcje jakie pozostają fanom do odbioru NCAA w naszym kraju. O 23 wszystko się zaczyna się na dobre od meczu Iowa State jednak pierwszy oficjalny mecz startuje już o 17 naszego czasu! . Startuje nowy sezon NCAA. W końcu!

Wszystkie mecze z interesujących was dni znajdziecie m.in. tutaj a poniżej specjalnie dla was wyselekcjonowałem te najlepsze!

Piątek 13.11

Pierwszego dnia zagrają zespoły wszystkich naszych reprezentantów . Gonzaga,Sacred Heart, Drake i Ole Miss.

23.00 Colorado – Iowa State
23.00 Northwestern State – Ole Miss
23.30 Sacred Heart – Quinnipiack
01.00 Siena – Duke
01.00 Pittsburgh – Gonzaga
01. 00 Albany – Kentucky
01.00 North Carolina – Temple
01.00 St. Francis – Notre Dame
01.00 Fair Dickinson – Villanova
01.00 NC A&T – Purdue
01.00 FAU – Michigan State
01.00 Maine – UConn
01.00 Mount St. Mary’s – Maryland
01.00 Morgan State – Virginia
01.00 N Michigan – Michigan
02.00 N Colorado – Kansas
02.00 Charleston – Wichita State
02.00 Austin Peay – Vanderbilt
02.00 Simpson – Drake
03.00 W Illinois – Wisconsin
03.00 McNessee State – LSU
03.30 Southern Utah – Utah
03.30 Pacific – Arizona
03.30 SF Austin – Baylor
04.00 Washinghton – Texas
04.30 Southern Utah – Utah
05.00 Illinois State – San Diego State
05.30 Rice – California

Sobota 14.11

18.00 Colorado State – Northern Iowa
01.00 NJIT – Kentucky
01.30 The Citadel – Butler
02.00 Bryant – Duke
02.00 Southern Miss – Memphis
Niedziela 15.11

20.00 Robert Morris – Cincinnati
20.00 Vermont – Purdue
22.00 Fairfield – North Carolina
00.00 Mt St Mary’s – Ohio State
00.00 South Alabama – NC State
02.00 Siena –  Wisconsin

Rozpiska na kolejny tydzień tak jak zapowiedziałem w poniedziałek 16 listopada!

wojgrudzien
13.11.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl