Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 14-20.12

Ostatnio większy ruch jest na naszym profilu na Facebooku niż tutaj na stronie. I tak pewnie pozostanie w tym roku. Od meczów wewnątrz konferencji postaram się wrócić do podsumowań i wrzucania materiałów video. Póki co mamy poniedziałek. Nowy tydzień, nowe mecze. Znowu piekielna sobota. Rzućcie okiem! 

Poniedziałek 14.12
20.00 Robert Morris – Columbia
02.30 Sacred Heart – Hartford
03.00 St. Martin – Gonzaga
04.00 Caly Poly – St. Mary’s
Wtorek 15.12
01.00 Georgia Southern – Duke
01.00 Norfolk State – Cincinatti
01.00 Louisiana Tech – Ole Miss
01.00 Northern Kentucky – Michigan
01.30 Monmouth – Georgetown
02.00 Appalachian State – Texas
03.00 Louisiana Lafayette – UCLA
03.00 Texas A&M CC – Wisconsin
05.00 UC Irvine – Oregon
Środa 16.12
01.00 Gardner Webb – LSU
01.00 Northern Illinois – Ohio State
01.00 Tulane – North Carolina
01.00 Kennesaw State – Louisville
02.00 Savannah State – Utah
02.00 Hardin Simmons – Baylor
02.00 Nichols State – SMU
03.00 Mississippi State – Florida State
04.00 Northern Arizona – Arizona
04.00 Arizona State – UNLV
Czwartek 17.12
01.00 Marshall – West Virginia
01.00 Hampton – SMU
04.00 Caly Poly – USC
Piątek 18.12
01.00 Incarnate Word – St. John’s
01.00 Coastal Carolina – Wake Forest
02.00 Ole Miss – Memphis
02.00 Southern Illinois – Murray State
02.30 Weber State – Portland
03.00 Long Beach State – Oregon
03.00 Central Michigan – BYU
04.00 Santa Clara – Nevada
04.00 Grand Canyon – San Diego State
Sobota 19.12
18.00 Utah – Duke
18.00 Auburn – Xavier
18.00 Wichita State – Seton Hall
18.00 Villanova – Virginia
18.00 Cornell – Syracuse
18.00 Western Kentucky – Louisville
18.00 UNC Ashville – Georgetown
18.30 Michigan State – Northeastern
19.00 UCLA – North Carolina
20.00 Indiana – Notre Dame
20.00 Montana – Kansas
20.00 Creighton – Oklahoma
20.00 Charleston – Miami
20.00 Oral Roberts – LSU
21.30 Ohio State – Kentucky
22.00 VCU – Cincinatti
22.30 Drake – Iowa
23.00 Purdue – Butler
00.00 Youngstown State – Michigan
01.00 Northern Iowa – Iowa State
01.00 Princetown – Maryland
01.00 Coppin State – California
02.00 Oklahoma State – Florida
02.00 Rider – Providence
02.00 Wofford – Vanderbilt
03.00 Baylor – Texas A&M
03.30 UNLV – Arizona
05.00 Tennessee – Gonzaga
05.30 Texas – Stanford
Niedziela 20.12
18.00 Pittsburgh – Davidson
22.00 UMass Lowel – Connecticut

wojgrudzien
14.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl