Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 15.11

Czas na kolejny dzień z ligą akademicką. Dzisiaj bez takich hitów jak wczoraj, jednak kilka spotkań wygląda kusząco. No i zagrają trzy zespoły Polaków z I dywizji.
23.00 Savannah State –  Middle Georgia State
00.30 Indiana – Seton Hall
01.00 American – West Virginia
01.00 UC Santa Barbara – Pittsburgh
01.00 Montana – Penn State
01.00 BYU – Princeton
01.00 Gardner-Webb – UCF
01.00 Mt. Saint Mary’s – Georgetown
01.00 Navy – Pennsylvania
02.00 North Carolina – Bucknell
02.00 Niagara – Minnesota
02.00 Northwestern State – SMU
02.00 St. Edward’s – Stephen F. Austin
02.00 Ball State – Oklahoma
02.00 Valparaiso – SIU Edwardsville
02.30 Butler – Maryland
03.00 Northwestern – Creighton
03.00 South Dakota – TCU
04.00 CS Fullerton – Saint Mary’s
04.00 Nevada – Santa Clara
04.00 Praire View A&M – UNLV
04.00 Holy Names – Cal Poly
04.30 UC Davis – Pacific
05.00 UCLA – Central Arkansas

wojgrudzien
15.11.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl