Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 16.11-22.11

Przed wami najciekawsze spotkania nadchodzącego tygodnia. Dwie kwestie techniczne numerki przy drużynach to ich pozycja w rankingu AP, która w ciągu tygodnia po publikacji może się zmienić po wyjściu nowego rankingu. Także nie przywiązujcie do tego większej wagi. Druga sprawa to wytłuszczonym drukiem będą najciekawsze spotkania danego dnia oraz mecze z udziałem drużyn Polaków.

Poniedziałek
1.00 James Madison – West Virginia
1.00 Louisiana Lafayette – Miami (FL)
1.00 Elon – Michigan#25
1.00 Austin Peay – Indiana#15
1.00 Sacred Heart – Yale
1.30 Virignia #6 – George Washinghton
2.00 Bradley – Arizona #12
2.00 Chicago State – Iowa State #7
2.00 Gardner Webb – Vanderbilt #18
2.00 Georgia Southern – Ole Miss
2.00 Drake – Tulane
3.00 Kennesaw State – LSU #21
3.30 San Diego State – Utah #16
Dla mnie zdecydowanie to spotkanie wychodzi przed szereg. Spotkają się dwie silne ekipy. Malik Pope kontra Jakob Poeltl. Będzie kawał dobrej koszykówki z zachodniego wybrzeża.
4.00 UC Santa Barbara – California #14
Wtorek
14.00 Stephen F. Austin – Northern Iowa
16.00 Valparaiso – Rhode Island
19.00 Alabama – Dayton
23.00 Oklahoma #8 – Memphis
01.00 New Hampshire – Connecticut #20
01.00 Hartford – Louisville
01.00 St. Bonaventure – Syracuse
01.00 Milwaukee – Notre Dame #19
01.30 Kentucky#2 – Duke #4 

Mistrzowie NCAA z poprzedniego sezonu kontra ekipa Johna Calipariego. Po obu stronach mnóstwo zawodników, którzy już za rok mogą biegać po parkietach NBA. Najlepszy mecz chyba nawet całego listopada.

02.00 Wichita State #10 – Tulsa
02.00 North Dakota – Wisconsin #17
02.30 Nebraska – Villanova #11
03.00 Georgetown – Maryland #3
04.00 Kansas #4 – Michigan State #13
Pojedynek jednych z najlepszych ekip w historii NCAA. Dwa zasłużone programy. Mnóstwo zdolnych koszykarzy na parkiecie i trenerski pojedynek Toma Izzo z Billem Selfem. Nie ma co pisać to poprostu trzeba zobaczyć!
Środa
01.00 Sacred Heart – UMass Lowel
01.00 Incarnate Word – Purdue #23
01.00 Wofford – North Carolina #1
03.00 Northern Arizona – Gonzaga #9
Czwartek
18.00 Ole Miss – George Mason
01.00 Creighton – Indiana #15
01.30 Utah #16 – Texas Tech
02.00 Stony Brook – Vanderbilt #18
02.30 Boise State – Arizona #12
03.00 South Alabama – LSU #21
Piątek
23.00 Wisconsin #16 – Georgetown
01.00 UT-Arlington – Ohio State
01.00 Rider – Maryland #3
01.00 East Tennessee State – Villanova #11
01.00 Arkansas Pine Bluff – Michigan State #13
02.00 Wright State – Kentucky #2
02.00 Mc Nesse State – Oklahoma #8
02.00 Jackson State – Baylor #22
03.00 Xavier – Michigan #25
05.00 East Carolina – California #14
Sobota
18.00 Furman – Connecticut #20
18.00 Old Dominion – Purdue #23
20.00 UMass Lowell – Notre Dame #19
21.00 Emporia State – Wichita State #10
01.00 Sacred Heart – Fairfield
01.00 Elon – Syracuse
01.00 Brown – Providence
02.00 Drake – UMKC
03.00 Mount St. Mary’s – Gonzaga #9
04.00 Arkansas Little-Rock – San Diego State
Niedziela
18.30 Harvard – Boston College
22.30 Akron – Villanova #11
22.30 Yale – SMU
00.00 Valparaiso – Oregon
02.00 Northwestern State – Arizona #12

wojgrudzien
16.11.2015
Komentarze

W tej fazie sezonu to nie jest wcale wielki wyczyn:) chociaż kilka mocnych drużyn już porażką albo i dwoma. Ciekawy start sezonu. Sporo niespodzianek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl