Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 18-24.01

Idąc na przeciw oczekiwaniom czytelników dzisiaj nieco odświeżona wersja akademickiego rozkładu jazdy. Do najciekawszych spotkań krótki komentarz. Mam nadzieję, że pomoże to wam w wyselekcjonowaniu najciekawszych dla was rzeczy z galopującego sezonu NCAA, który obfituje w mnóstwo ciekawych spotkań. Zapraszam. 

Poniedziałek 18.01
19.00 Stony Brook – Hartford
22.00 Siena – Monmouth
01.00 Syracuse – Duke
01.00 Purdue – Rutgers
01.00 Valparaiso – Youngstown State
02.00 Stephen F. Austin – New Orleans
02.30 Arkansas Little-Rock – Arkansas State
03.00 Oklahoma – Iowa State

Poniedziałek zdecydowanie należy do double-headera z ESPN. W pierwszym spotkaniu zmierzą się ekipy, które nieco zawodzą na początku rozgrywek w ACC. Duke i Syracuse. Obie mają sporo do udowodnienia i będą chciały przełamać się i wygrać to spotkanie. Szczególnie czekam na pojedynek dwóch zawodników. Malachi Richardson i rozkręcający się Brandon Ingram. Drugi mecz to nie tylko mecz dnia ale również jeden z najlepszych spotkań w całym tygodniu. Oklahoma, która jest TOP3 ekipą w tej fazie sezonu i fenomenalny jeden z najlepszych akademickich parkietach podejmą będących nieco w kryzysie Iowa State, którzy nie najlepiej rozpoczęli rozgrywki wewnątrz konferencji. Mecz absolutnie must-see w tym tygodniu. Georges Nianga zawsze warto oglądać.

Mecz dnia: Oklahoma kontra Iowa State

Wtorek 19.01
00.30 Butler – Providence
01.00 Mississippi State – Florida
01.00 South Carolina – Ole Miss
01.00 Kansas – Oklahoma State
01.00 Tulane – Connecticut
01.00 Illinois – Indiana
01.00 Dayton – St. Bonaventure
02.00 NC State – Pittsburgh
02.00 Northwestern – Maryland
02.00 Clemson – Virginia
02.30 Georgetown – Xavier
03.00 UNLV – Utah State
03.00 LSU – Texas A&M
03.00 Houston – SMU

Bardzo ciekawy wtorek dla nocnych marków. Sporo drużyn z topu zagra tego dnia. Butler i Providence będą próbowali zmniejszyć dystans do Villanovy i pokazać, która drużyna jest mocniejsza. Tomek Gielo i Ole Miss zagrają o 3 zwycięstwo w SEC z czerwoną latarnią Mississippi State. Clemson, rewelacyjne Clemson będzie polowało na kolejną ofiarę z TOP25 a mianowicie Virginia Cavaliers. W meczu na szczycie konferencji SEC zagrają niepokonane do tej pory Texas A&M (5-0) z LSU(4-1). SMU zagra o przedłużenie serii zwycięstw do 17. Są do tej pory bez porażki z bilansem 16-0 i 5-0 w konferencji American. Mustangi rządzą.

Mecz dnia: LSU kontra Texas A&M

Środa 20.01
00.15 UCF – South Florida
00.30 Nebraska – Michigan State
01.00 Texas – West Virginia
01.00 Virginia Tech – Notre Dame
01.00 Wake Forest – North Carolina
01.00 Duquesne – VCU
02.00 Davidson – Saint Louis
02.00 Missouri State – Drake 
02.00 De Paul – Marquette
02.00 Wichita State – Northern Iowa
02.15 Kansas State – Baylor
02.30 Michigan – Minnesota
03.00 Nevada – Wyoming
03.00 Vanderbilt – Tennessee
03.00 Miami(FL) – Boston College
03.00 Florida State – Louisville
03.00 Villanova – Seton Hall
04.00 Colorado – Washington
04.30 Cal State Fullerton – UC Irvine
05.00 UCLA – Oregon State
Środa to również dzień w którym sporo będzie się działo. Oprócz występu Drake i Dominika Olejniczaka zagrają czołowe zespoły I dywizji – North Carolina, Louisville, Baylor czy Villanova. Ich mecze zawsze warto oglądać.
Mecz dnia: Texas kontra West Virginia.
Czwartek 21.01
01.00 Florida Gulf Coast – Kennesaw State
01.00 Chattanoga – UNC Greensboro
01.00 Kentucky – Arkansas
01.00 Memphis – Cincinatti
01.00 Iowa – Rutgers
01.00 Mount St Mary’s – Sacred Heart 
02.00 Wisconsin – Penn State
02.00 Monmouth – Manhattan
03.00 Idaho – Montana
03.00 Ohio State – Purdue
03.00 USC – Oregon
03.30 Rice – UAB
04.00 Portland – Pacific
05.00 BYU – Loyola Marymount
05.00 Gonzaga – Saint Mary’s 
05.00 Arizona – Stanford
05.00 Utah – Washington State

Dzień w którym warto wcześniej pójść spać i wstać nad ranem no chyba, że lubicie oglądać tegorocznych Kentucky. Wszystko co najlepsze będzie się działo właśnie nad ranem. Pojedynek na szczycie w WCC – Gonzaga kontra Saint Mary’s i ciekawe mecze w Pac-12 gdzie zagrają Arizona i Utah Utes.

Mecz dnia: Gonzaga kontra Saint Mary’s. 

Piątek 22.01
01.00 Valparaiso – Wright State
01.00 Saint Peter’s – Iona
01.00 UIC – Northern Kentucky
03.00 Albany – Stony Brook

Czas wyjść z domu. Zabalować. Nie będę się silił na zachęcanie kogokolwiek na piątkowe mecze. Niewiele ciekawego. A przecież można by rozładować sobotni terminarz dodając kilka spotkań do piątku.

Mecz dnia: wy kontra alkohol! 🙂 
Sobota 23.01
18.00 Georgetown – Connecticut
18.00 South Carolina – Tennessee
18.00 Oklahoma – Baylor
18.00 Syracuse – Virginia
18.00 Northwestern – Indiana
18.00 Wake Forest – Miami(FL)
18.00 Providence – Villanova
19.00 West Virginia – Texas Tech
20.00 LSU – Alabama
20.00 Ole Miss – Mississippi State 
20.00 Texas – Kansas
20.00 Michigan – Nebraska
20.00 Duke – NC State
20.00 Seton Hall – Xavier
20.00 Drake – Loyola (CHI) 
20.30 St Bonvanture – VCU
21.00 Bradley – Wichita State
22.00 Missouri – Texas A&M
22.00 Vanderbilt – Kentucky
22.00 Iowa State – TCU
22.00 Louisville – Georgia Tech
22.00 Gonzaga – Pacific 
22.00 Northern Iowa – Illinois State
22.00 Sacred Heart – Wagner 
22.00 UCLA – Oregon
00.00 Utah State – San Diego State
00.00 Arkansas – Georgia
00.30 Maryland – Michigan State
01.37 Butler – Creighton
02.00 Auburn – Florida
02.00 SMU – Temple
02.00 Marquette – St John’s
02.15 Arkansas Little-Rock – UT – Arlington
02.30 Arizona – California
04.00 UNLV – Nevada
05.00 Portland – Saint Mary’s
05.00 Arizona State – Stanford
05.59 UC Davis – Hawaii

Sobota jak zwykle przeładowana spotkaniami tak, że można by nimi obdzielić chyba cały tydzień dając po kilka spotkań w inne dni. Sam nie wiem od czego zacząć. I jak wytypować wam najciekawsze spotkania tego dnia. Jeśli miałbym wybierać to mój terminarz tego dnia wyglądałby tak:

18. Providence kontra Villanova
20. Texas kontra Kansas
22. UCLA kontra Oregon
24. Maryland kontra Michigan State
2.30 California kontra Arizona
Mecz dnia: Maryland kontra Michigan State. 
Niedziela 24.01
18.00 Tulane – Cincinatti
19.00 Purdue – Iowa
19.00 Valparaiso – Northern Kentucky
20.00 East Carolina – Memphis
20.00 Marist – Monmouth
21.00 USC – Oregon State
21.00 UCF – Tulsa
22.00 Dayton – Fordham
00.30 North Carolina – Virginia Tech
02.30 Utah – Washington

Po sobotnich emocjach nieco słabsza niedziela jednak z kilkoma ciekawymi spotkaniami. Purdue, które nieco przygasło w Big Ten zmierzy się z rewelacyjną Iową, która dwukrotnie w tym sezonie pokonała Spartan Toma Izzo. Oprócz tego North Carolina zagra kolejny mecz z ciekawym zespołem Virginia Tech. Na koniec mecz dnia. Utah Utes, którzy muszą odrabiać dystans do najlepszych w PAC-12 zagrają z rewelacją tych rozgrywek Washington Huskies.

Mecz dnia: Utah kontra Washington. 

wojgrudzien
18.01.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl