Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 23-29.11

Wkraczamy w 3 tydzień z akademickim basketem. Ten tydzień to znowu kilka spotkań naszych reprezentantów. Kilka z nich o sensownej porze. Sporo spotkań czołowych drużyn w I dywizji również będzie można obejrzeć u nas późnym popołudniem/ późnym wieczorem. Najciekawiej dla mnie zapowiadają się trzy spotkania. Środowe starcie dwóch moich ulubionych drużyn czyli UConn kontra Michigan. Piątkowy poranny mecz San Diego State i Californii oraz niedzielne starcie Wisconsin z Oklahomą. Cały terminarz znajdziecie na stronach/portalach akademickich m.in. na ESPN czy CBSSports. Poniżej najciekawsze naszym zdaniem spotkania całego tygodnia.

Poniedziałek 23.11
18.00 Milwaukee – Murray State
20.30 St. John’s – Vanderbilt
23.00 Wake Forest – Indiana
00.00 Drake – Western Kentucky
00.30 NJIT – Providence
01.00 LSU – Marquette
01.00 Eastern Michigan – Michigan State
02.00 Chattanooga – Iowa State
02.00 Savannah State – Baylor
03.00 Kansas – Chaminade
03.00 NC State – Arizona State
03.30 Northwestern – North Carolina
05.00 Sam Houston State – California
05.30 UNLV – UCLA
Wtorek 24.11
01.00  St Francis – Louisville
02.00 Incarnate Word – Oklahoma
02.00 Louisiana Tech – Ohio State
02.30 Illinois State – Maryland
03.00 Boston University – Kentucky
Środa 25.11
18.00 Gonzaga – Washington
19.05 Sacred Heart – Holy Cross
20.30 Charlotte – Syracuse
21.00 Vermont – Florida
23.00 Georgia State – Ole Miss
01.00 Yale – Duke
01.00 Arkansas State – Oregon
01.00 Texas – Texas A&M
01.00 Lehigh – Virgnia
02.00 Prairie View A&M – Wisconsin
03.30 Connecticut – Michigan
Czwartek 26.11
18.00 Alabama – Xavier
20.30 Wichita State – USC
22.30 Stanford – Villanova
00.30 Notre Dame – Monmouth
00.30 Boston College – Michigan State
03.00 Iowa – Dayton
03.00 Evansville – Providence
05.30 Santa Clara – Arizona
05.59 California – San Diego State
Piątek 27.11
19.00 Arkansas State – Baylor
22.00 Northeastern – Miami (FL)
23.00 Kentucky – South Florida
01.00 Virginia Tech – Iowa State
01.30 Memphis – Ohio State
03.00 Idaho State – Utah
Sobota 28.11
18.00 Bryant – Georgetown
20.00 Ole Miss – Bradley
21.00 Northern Iowa – North Dakota
21.00 UIC – Drake
22.00 Old Dominion – VCU
22.00 Kent State – Pittsburgh
23.00 SIU-Edwardsville – Butler
01.00 Lehigh – Purdue
02.00 Saint Louis – Louisville
02.30 Cleveland State – Maryland
03.00 Belmont – BYU
Niedziela 29.11
18.30 Utah State – Duke
19.30 Jackson State – Marquette
20.30 Wisconsin – Oklahoma
21.00 Brown – SMU
01.00 CS Northridge – UCLA

wojgrudzien
23.11.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl