Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 28.12-3.01

Za nami weekend świąteczny w NCAA. Po świątecznym spowolnieniu rozgrywki dostaną teraz nagłego przyśpieszenia. Część z konferencji rozpoczęło już drugi etap rozgrywek w ramach swoich konferencji. Pozostałe rozpoczną je niebawem. Sezon zaczyna nabierać rumieńców. Drugi etap przesieje nam grono faworytów jeszcze bardziej niż teraz. Dowiemy się czy obecne zaskoczenia są prawdziwe czy to tylko terminarz w non-conference games wywindował je do góry. Oto co nas czeka na przełomie roku w NCAA.

Poniedziałek 28.12
19.00 UC Riverside – Morgan State
20.00 Nicholls State – Houston
22.00 Monmouth – Army
00.00 UNC Greensboro – North Carolina
01.00 IUPUI – Butler
01.00 Sacred Heart – Hofstra
01.00 Penn – Villanova
02.00 Elon – Duke
02.00 New Mexico State – Wichita State
02.00 Valparaiso – Belmont
03.00 Davidson – California
03.00 College of Idaho – Utah
05.00 UC Santa Barbara – Washington
Wtorek 29.12
19.00 Tennessee State – Tennessee
19.00 Tulane – Memphis
21.00 Texas Southern – Baylor
21.00 Temple – Cincinatti
23.00 Liberty – Notre Dame
23.00 SMU – Tulsa
01.00 Wake Forest – LSU
01.00 Florida State – Florida
01.00 Northeastern – NC State
01.00 Princeton – Miami
01.00 Robert Morris – Georgia
01.00 George Washington – UCF
01.00 Purdue – Wisconsin
02.00 Caly Poly – Texas A&M
03.00 UC Irvine – Kansas
03.00 Connecticut – Texas
03.00 Michigan State – Iowa
03.00 Western Oregon – Oregon
06.00 Mississippi Valley State – Hawaii
Środa 30.12
18.00 West Virginia – Virginia Tech
19.00 Indiana – Rutgers
20.00 New Hampshire – Boston College
21.00 Michigan – Illinois
22.00 Long Beach State – Duke
23.00 Penn State – Maryland
00.00 Oakland – Virginia
01.00 Minnesota – Ohio State
01.00 Clemson – North Carolina
01.00 Seton Hall – Marquette
01.00 Francis Marion – South Carolina
02.00 Coppin State – Iowa State
02.00 Arkansas – Dayton
02.00 Bradley – Northern Iowa
03.00 Nevada – New Mexico
03.00 Western Michigan – Vanderbilt
03.00 Syracuse – Pittsburgh
03.00 Georgetown – DePaul
04.00 Wyoming – San Diego State
05.00 Fresno State – UNLV
Czwartek 31.12
18.00 Xavier – Villanova
19.00 Belmont – Southeast Missouri State
19.00 Hampton – Texas Southern
19.30 La Salle – Florida Gulf Coast
20.00 Creighton – St. John’s
20.00 Drake – Wichita State
20.00 North Carolina Central – Mississippi State
20.30 Providence – Butler
23.00 Gonzaga – Santa Clara
03.00 San Diego – Pacific
05.00 BYU – Saint Mary’s
Piątek 1.01
20.00 Western Illinois – Omaha
03.00 USC – Washington State
03.00 Utah – Stanford
05.00 UCLA – Washington
05.00 Colorado – California
Sobota 2.01
17.00 DePaul – Seton Hall
18.00 West Virginia – Kansas State
18.00 Penn State – Michigan
18.00 Florida State – Clemson
18.00 Georgia Tech – North Carolina
19.00 Butler – Xavier
20.00 Norfolk State – Alabama
20.00 Texas – Texas Tech
20.00 NC State – Virginia Tech
20.00 Rutgers – Wisconsin
20.00 UIC – Valparaiso
20.30 Syracuse – Miami
20.30 Dayton – Duquesne
21.00 Michigan State – Minnesota
21.30 St. John’s – Providence
22.00 Baylor – Kansas
22.00 Tulsa – Cincinatti
22.00 Indiana – Nebraska
22.00 Sacred Heart – Robert Morris
22.30 Arkansas – Texas A&M
22.30 Duke – Boston College
23.00 Notre Dame – Virginia
23.30 Marquette – Georgetown
00.00 Memphis – South Carolina
00.00 BYU – Pacific
00.00 Iowa – Purdue
01.00 Ole Miss – Kentucky
01.00 Iowa State – Oklahoma
01.30 Connecticut – Tulane
01.30 SMU – South Florida
02.00 Maryland – Northwestern
02.00 Davidson – St. Bonaventure
02.00 Northern Iowa – Southern Illinois
03.00 LSU – Vanderbilt
04.00 San Diego State – Utah State
04.01 Villanova – Creighton
04.30 New Mexico State – UC Irvine
05.00 Gonzaga – San Francisco
Niedziela 3.01
20.00 Arizona – Arizona State
20.00 Wichita State – Bradley
20.00 Illinois State – Drake
21.00 USC – Washington
23.00 Illinois – Ohio State
01.00 Fordham – George Washington
01.00 Oregon – Oregon State
01.30 Utah – California
02.00 Wake Forest – Louisville
03.30 UCLA – Washington State
04.00 Colorado – Stanford

wojgrudzien
28.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl