Polub nas na facebooku:    
Akademicki rozkład jazdy 29.02-6.03

Przed nami ostatnie dni sezonu zasadniczego w NCAA. W niektórych konferencjach sytuacja jest już niemal jasna a w niektórych walka będzie trwała do ostatniego spotkania. Cel? Jak najlepsze rozstawienie przed zaczynającymi się już jutro pierwszymi turniejami konferencji i tym samym jak największe szanse na wywalczenie miejsca w NCAA Tournament. Dzisiaj rozpiska wszystkich meczów. Od jutra startuje z Turniejowym rozkładem jazdy w którym codziennie będę pisał również o tych mniejszych turniejach. Ten rozkład nie uwzględnia kolejnych rund w turniejach tylko pierwsze spotkania. Będzie więc codziennie aktualizowany. 

Poniedziałek 29.02
01.00 Stephen F. Austin – Incarnate Word
01.00 Oklahoma State – Iowa State
01.00 Syracuse – North Carolina
01.00 Chattanoga – VMI
03.00 Kansas – Texas

Ostatni dzień lutego i zarazem ostatni dzień przed rozpoczęciem pierwszych turniejów konferencji w tych nieco słabszych konferencjach. Jak zwykle Big Monday to dwa dobre spotkania na antenie ESPN. W tym tygodniu będą to starcia faworyzowanych Iowa State z Oklahoma State Cowboys, którzy od czasu odejścia Marcusa Smarta są tylko tłem dla najlepszych w Big 12. Drugi mecz to również starcie w ramach tej konferencji i zarazem mecz dnia. Kansas zagrają z Texas Longhorns. Oprócz tego ciekawy mecz w ACC, gdzie nieco słabsi w ostatnich tygodniach Orange zagrają z Tar Heels.

Mecz dnia: Kansas kontra Texas.
Wtorek 1.03
01.00 Kentucky – Florida
01.00 Tennessee – Vanderbilt
01.00 Virginia – Clemson
01.00 DePaul – Villanova
01.00 Lipscomb – Jacksonville – Atlantic Sun 1/4
01.00 Lafayette – Navy – Patriot League 1 runda
01.05 Kennesaw State – Florida Gulf Coast – Atlantic Sun 1/4
01.30 Dayton – Richmond
01.30 South Carolina Upstate – North Florida – Atlantic Sun 1/4
01.30 Stetson – NJIT – Atlantic Sun 1/4
01.30 Holy Cross – Loyola(MD) – Patriot League 1 runda
02.00 Baylor – Oklahoma
02.00 Wake Forest – Duke
02.00 Purdue – Nebraska
02.00 Georgia Tech – Louisville
02.00 George Mason – George Washington
02.15 Arkansas State – Arkansas Little-Rock
03.00 Missouri – LSU
03.00 Indiana – Iowa
03.00 Georgetown – Marquette
03.30 San Diego State – New Mexico
04.00 Grand Canyon – Saint Mary’s

Pierwszy dzień turniejów. Startują one w Atlantic Sun i Patriot League. Super Tuesday to dużo więcej spotkań niż w poniedziałek i kilka meczów, które przykuwają uwagę. W SEC Kentucky spróbuje rzutem na taśmę poprawić swoją sytuację przed turniejem. W Big 12 Baylor zagrają z Oklahomą a Iowa z Indianą. Wtorek to głównie dobre mecze w 3 konferencjach. Big 12, SEC i Big East.

Mecz dnia: Baylor kontra Oklahoma.
Środa 2.03
01.00 Mississippi State – Ole Miss
01.00 Texas Tech – West Virginia
01.00 Pittsburgh – Virginia Tech
01.00 Miami(FL) – Notre Dame
01.00 Michigan State – Rutgers
01.00 Davidson – VCU
01.00 Saint Joseph’s – St Bonaventure
01.00 UMBC – Stony Brook – America East 1/4
01.00 Hartford – Albany – America East 1/4
01.00 Robert Morris – Wagner – Northeast 1/4
01.00 St Francis(PA) – Fairleigh Dickinson – Northeast 1/4
01.00 LIU Brooklyn – Sacred Heart – Northeast 1/4
01.00 Austin Peay – Tennessee Tech – Ohio Valley – 1 runda
01.30 Maine – Vermont – America East 1/4
01.30 Binghampton – New Hampshire – America East 1/4
02.00 TCU – Kansas State
02.30 Seton Hall – Butler
03.00 San Jose State – Wyoming
03.00 Nevada – Boise State
03.00 Arkansas – Alabama
03.00 Wisconsin – Minnesota
03.00 Boston College – NC State
03.00 Creighton – Providence
03.00 Oregon – UCLA
03.00 Mount St Mary’s – St Francis(BKN) – Northeast 1/4
03.00 Eastern Illinois – Murray State – Ohio Valley – 1 runda
04.00 Long Beach State – Cal State Fullerton
05.00 Colorado State – Fresno State
05.00 Washington State – Washington
05.00 Oregon State – USC

Start kolejnych turniejów w Northeast, Ohio Valley i America East. Oprócz meczu dnia warto zajrzeć również na parkiety: Seton Hall vs Butler, Oregon vs UCLA czy Mississippi State kontra Ole Miss. Filip Nowicki i Sacred Heart zaczynają walkę o NCAA Tournament w NEC.

Mecz dnia: Miami(FL) kontra Notre Dame. 
Czwartek 3.03
20.00 Charleston Southern – Longwood – Big South – 1 runda
22.30 Presbyterian College – Radford – Big South – 1 runda
23.00 Quinnipac – Rider – MAAC – 1 runda
01.00 Georgia – South Carolina
01.00 Memphis – Temple
01.00 Illinois – Maryland
01.00 UAB – Florida Intl
01.00 Campbell – Gardner-Webb – Big South – 1 runda
01.00 Colgate – Army – Patriot League – 1/4
01.00 American – Boston University – Patriot League – 1/4
01.00 Bradley – Loyola(CHI) – MVC – 1 runda
01.00 Niagara – Canisius – MAAC – 1 runda
01.30 Arkansas Little-Rock – Appalachian State
02.00 Stephen F. Austin – Northwestern State
03.00 Connecticut – SMU
03.00 Cincinatti – Houston
03.00 California – UCLA
03.00 Marist – Manhattan – MAAC – 1 runda
03.30 Drake – Missouri State – MVC – 1 runda
04.00 Hawaii – UC Davis
05.00 Stanford – Arizona State
05.30 Cal Poly – UC Irvine

Pierwsze mecz w turniejach Big South, MAAC i MVC. Startuje turniej MVC czyli kolejny Polak powalczy o Big Dance. Dzisiaj będzie to Dominik Olejniczak i jego Drake Bulldogs. Ciekawie będzie na parkietach: Memphis vs Temple, California kontra UCLA.

Mecz dnia: Connecticut kontra SMU. 
Piątek 4.03
20.00 Liberty – UNC Ashville – Big South – 1/4
21.30 Southern Illinois – Northern Iowa – MVC – 1/4
00.00 Yale – Cornell
00.00 Drexel – Elon – CAA – 1 runda
01.00 Princeton – Harvard
02.30 Delaware – Charleston – CAA – 1 runda
03.00 Texas – Oklahoma State
03.00 San Diego – Loyola Marymount – WCC – 1 runda
03.30 Indiana State – Illinois State – MVC – 1/4
Piątek to start turnieju, który gdyby nie kontuzja Przemka Karnowskiego interesowałby nas chyba najbardziej czyli West Coast Conference. Oprócz tego startuje turniej w CAA. Meczem dnia zdecydowanie starcie Texas Longhorns i OSU Cowboys. Ciekawie również w pojedynku geeków czyli Princeton zagra z Harvardem.
Mecz dnia: Texas kontra Oklahoma State
Sobota 5.03
18.00 Ole Miss – Tennessee
18.00 Vanderbilt – Texas A&M
18.00 NC State – Notre Dame
18.00 Ohio State – Michigan State
18.00 Clemson – Boston College
18.00 Seton Hall – DePaul
18.00 Georgetown – Villanova
18.00 Cleveland State – Green Bay – Horizon League – 1 runda
18.30 Providence – St John’s
19.00 Oklahoma – TCU
20.00 LSU – Kentucky
20.00 West Virignia – Baylor
20.00 Syracuse – Florida State
20.00 Pittsburgh – Georgia Tech
20.30 Auburn – Mississippi State
20.30 Marquette – Butler
20.30 Creighton – Xavier
20.30 William&Mary – James Madison – CAA – 1/4
20.30 Northern Kentucky – Milwaukee – Horizon League – 1 runda
21.30 George Washington – Davidson
22.00 Alabama – Georgia
22.00 Iowa State – Kansas
22.00 Miami(FL) – Virginia Tech
22.00 Stanford – Arizona
22.00 Oregon – USC
22.00 Santa Clara – BYU – WCC – 1/4
23.00 South Carolina – Arkansas
23.00 UC Irvine – UC Riverside
23.00 UIC – Wright State – Horizon League – 1 runda
00.00 San Francisco – Pepperdine – WCC – 1/4
00.30 North Carolina – Duke
00.30 Oregon State – UCLA
01.00 Hawaii – Long Beach State
01.00 South Dakota – IPFW – Summit League – 1/4
01.30 Florida – Missouri
01.30 Youngstown State – Detroit – Horizon League – 1 runda
02.00 Iowa – Michigan
02.00 VCU – Dayton
02.00 California – Arizona State
02.30 Louisville – Virginia
02.30 Northeastern – Towson – CAA – 1/4
03.00 Fresno State – Utah State
03.30 Colorado – Utah
03.30 Oral Roberts – South Dakota State – Summit League – 1/4
03.30 Fairfield – Saint Peter’s – MAAC – 1/4
04.00 UNLV – San Diego State
04.00 New Mexico – Nevada
04.00 Idaho – Idaho State
06.00 Portland – Gonzaga – WCC – 1/4
Mój wybór: 
18.00 Georgetown – Villanova
20.00 LSU – Kentucky
22.00 Iowa State – Kansas
00.30 North Carolina – Duke
02.30 Louisville – Virginia
04.00 UNLV – San Diego State
06.00 Portland – Gonzaga

Sobota. Sobótka. Sobotunia. Meczów natłok. Oprócz meczów, które wymieniłem powyżej ciekawie będzie również w takich starciach jak: West Virginia kontra Baylor, Oregon State kontra UCLA, Iowa kontra Michigan czy Oregon USC. Widzę co najmniej 10 meczów do obejrzenia. Crazy.

Mecz dnia: Louisville kontra Virginia. 
Niedziela 6.03
18.00 SMU – Cincinatti
18.00 Illinois – Penn State
20.00 UCF – Connecticut
20.00 Nebraska – Northwestern
22.30 Maryland – Indiana
01.00 North Dakota State – IUPUI – Summit League – 1/4
01.30 Wisconsin – Purdue
03.30 Denver – Omaha – Summit League – 1/4

Odpoczynek po ostatniej tak napakowanej sobocie. W kolejną sobotę będą finiszować turnieje w najsilnieszych konferencjach. Ciekawe mecze w Big Ten. Na początek Maryland z Indianą i Wisconsin z Purde. W American SMU zagra z Cincinatti. Ten mecz również polecam.

Mecz dnia: Maryland kontra Indiana. 

wojgrudzien
29.02.2016
Komentarze

Ej, a wiecie, że na stronce
http://www.cbssports.com/collegebasketball/scoreboard/div1/20160305
mecze transmitowane przez CBS można oglądać za free?
W sumie pewnie od jakiegoś czasu to funkcjonuje, ale im bliżej MM, tym bardziej się zaczynam interesować rozgrywkami, no i w ubiegły weekend zauważyłem, że nawet na smartfonie można te mecze oglądać w jakości HD.
Jak myślicie, w czasie MM też jakieś pojedyncze mecze będą tak dostępne, czy trzeba będzie korzystać z tej oficjalnej strony, jak co roku?

CBS i czasem FOX puszczają mecze dostępne tak jak mówisz dla wszystkich na stronie w ciągu sezonu. Z tego co pamiętam to w czasie turnieju nie ma na to co liczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl